Domů » Bleskovky » Electronics Arts: Velikonoční výprodej her pro Windows Phone

Electronics Arts: Velikonoční výprodej her pro Windows Phone

Pokud chcete ušetřit peníze za některé z her ve Windows Phone Store, velikonoční svátky se mohou stát vhodným obdobím, kdy tak učinit. Společnost Electronics Arts aktuálně v rámci svátků přišla se slevou na jedenáctku herních titulů, a Tetris dokonce nabízí zcela zdarma.

FIFA 14

Ačkoliv je poslední díl fotbalového simulátoru FIFA pro WP zdarma, veškeré ligy a možnosti ve hře je možné odemknout pouze in-app platbou. Ta běžně stojí 100 Kč, v rámci akce však zaplatíte jen polovinu. Hra vyžaduje pro své spuštění telefon s minimálně 1 GB RAM.

 

Odkaz na WP katalog

Plants vs. Zombies

Populární hra, kdy bráníte svůj dům před útokem zombies pomocí trávníku rozličných druhů rostlin, které vám pomáhají útok zastavit. Titul je aktuálně ve slevě za 60 Kč, mnohem raději bychom ale viděli, kdyby pro Windows Phone vývojáři vydali druhý díl, který je mnohem povedenější.

 Odkaz na WP katalog

The Sims 3

Simulátor života, známý z počítačů a konzolí. Sice se verze pro Windows Phone s originálnem zcela neshoduje, ale i tak přinese velkou porci zábavy. Hra je nyní ve slevě za 80 Kč.

 

Odkaz na WP katalog

Need for Speed: Hot Pursuit

Výtečná hra na policajty a zl… závodníky. Můžete si vybrat, na kterou stranu se postavíte a rozvíjet svoji kariéru na jedné či druhé straně. K dispozici vám bude velká spousta vozů a atraktivních prostředí. Cena po slevě je 60 Kč.

 

Odkaz na WP katalog

Trivial Pursuit

Stolní vědomostní hra ve slevě za 40 Kč, při které házíte virtuální kostkou, pohybujete se po herním plánu a odpovídáte na otázky. Stejně tak vaši kolegové, budete vědět víc, než oni?

 

Odkaz na WP katalog

Game of Life

Další desková hra převedená na displeje telefonu, tentokrát se jedná o cestu životem. Od narození a chozením do školy, až po získání práce a zakládání rodiny. To vše ve slevě za 40 Kč.

 

Odkaz na WP katalog

iBomber defense

Další z řady tower defense her, v této bráníte své základny po celém světě pomocí tanků a jiné těžké techniky. Pochopitelně je zapotřebí velká porce strategického přemýšlení a taktizování. Titul je aktuálně k dispozici za 40 Kč.

 

Odkaz na WP katalog

Flight Control Rocket

Pokračování populární hry Flight Control, jejíž prostředí se nyní odehrává ve vesmíru. Staráte se o navigaci různě rychlých raket na jednotlivé přistávací plochy, přičemž se žádně z nich nesmějí srazit. V pozdějších fázích hry už to bývá velmi obtížné. Na WP Store hru aktuálně koupíte za 40 Kč.

 

Odkaz na WP katalog

Blobster

Mazlavý hrdina planety se chystá zachránit planetu Blobtopii před znečištěním zlou a silnou Korporací. Spousta levelů a rozmanitých prostředí v zábavné plošinové hře. Cena na po slevě je opět 40 Kč.

 

Odkaz na WP katalog

Jet Set Go

Simulátor cestovní kanceláře, doporučujete klientům vhodné destinace, hotely, trasy a to vše v řadě cestovních miniher, dohromady za 40 Kč.

 

Odkaz na WP katalog

RISK

Další stolní hra předělaná na displeje mobilních tefonů. Dobíjíte nepřátelská území za pomoci strategického myšlení a také štěstí při házení kostkou. I v případě tohoto titulu si připravte rovných 40 Kč.

 

Odkaz na WP katalog

Tetris Blitz

Opravdu je zapotřebí představovat tetris? Skládáte padající kostky různých tvarů do ucelených řad, které po dokončení zmizí. Hra se postupem času zrychluje a z nebe padají čím dál méně vhodnější kostičky. Hra je na WP Store k dispozici zcela zdarma.

 

Odkaz na WP katalog

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

12 komentářů

 1. radšej keby už vydali PvZ 2

 2. Pipo (neregistrovaný)

  prave som odomkol mody na Fife ale bola tam cena 3.99€ neviem ci mi spatne vratia 2€ kedze by tam mala byt 50% zlava?

 3. Protože sleva je na „50% off Jumbo Gold Pack via in-app purchase“. Takže na velkej balíče itemů do Fifa Ultimate team, pokud se nepletu.

 4. Proč jste nedali do článku i ceny aplikací?

  • mozno kvoli tomu ze nie kazdy ma CZ region nie ? ale tiez mi to vadilo lol…som musel vojst do Store…a tam zmenit na SK store…potom som uvidel ze cena je naprd (V CZ korunach je furt lepsia) a zatvoril

  • Je to český server a dá se předpokládat, že má většina uživatelů nastavený region na ČR. Ta menšina, která nemá, si to přepočítá nebo otevře Store a přepne. Ale nechápu, proč, když se píše o velikonočním výprodeji nejsou rovnou u odkazů i ceny…

  • Ceny jsem doplnil. Za toto nedopatření se omlouváme.

 5. FC rocket je pecka.. :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).