Dvousimkový HTC One se slotem pro paměťové karty se prodává ve Velké Británii

DualSIM verze vlajkových lodí špičkových výrobců jsou k vidění málokdy, a o evropském trhu ani nemluvě. Nyní se však HTC vytasilo se svým nejlepším modelem One, který nově nabízí dva sloty na microSIM karty a rozšiřující slot na microSD kartu.

  

U HTC se v poslední době s novými modely roztrhl pytel. Nejdříve spatřilo světlo světa zlaté One, dalšími přírůstky pak byly modely Desire 700, 600 a 501, které se bohužel nebudou prodávat v České republice. Od pondělí se ve Velké Británii prodává vylepšená verze modelu One, která disponuje sloty pro dvě SIM karty (1. GSM a 2. GSM/ HSPA /WCDMA), a zároveň také slotem pro microSDXC kartu, která může mít kapacitu až 64GB. Mezi novinkou a standartním modelem nenaleznete žádný rozdíl, jedinou odlišností je snad jen absence technologie LTE a odnímatelný zadní kryt, pod kterým se nachází pevně přidělaná baterie s kapacitou 2 300 mAh. Díky tomu nabral telefon na hmotnosti o 10 gramů a do šířky narostl o 1,1 mm.

Dvousimkový HTC One se v Británii prodává za částku 495 liber, což je v přepočtu zhruba 17 300 Kč, a údajně by měl postupem času putovat i do jiných koutů Evropy, v České republice se ale oficiálního prodeje zřejmě nedočkáme.

Michael Krahulec

3 komentáře

  1. mrkev (neregistrovaný)

    At si ten krám nechají i kdyby měl šest simkaret.

  2. To už je stará věc. Zde je už v prodeji neboli v nabídce delší dobu :)

    [odkaz]

  3. hnilamrkev (neregistrovaný)

    Milujem duchaplne komentare.nedrzal si ten mobil v ruke tak nemaj sproste reci.chod radsej do zahrady

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel