Domů » Bleskovky » Dvousimkový HTC One se slotem pro paměťové karty se prodává ve Velké Británii

Dvousimkový HTC One se slotem pro paměťové karty se prodává ve Velké Británii

DualSIM verze vlajkových lodí špičkových výrobců jsou k vidění málokdy, a o evropském trhu ani nemluvě. Nyní se však HTC vytasilo se svým nejlepším modelem One, který nově nabízí dva sloty na microSIM karty a rozšiřující slot na microSD kartu.

  

U HTC se v poslední době s novými modely roztrhl pytel. Nejdříve spatřilo světlo světa zlaté One, dalšími přírůstky pak byly modely Desire 700, 600 a 501, které se bohužel nebudou prodávat v České republice. Od pondělí se ve Velké Británii prodává vylepšená verze modelu One, která disponuje sloty pro dvě SIM karty (1. GSM a 2. GSM/ HSPA /WCDMA), a zároveň také slotem pro microSDXC kartu, která může mít kapacitu až 64GB. Mezi novinkou a standartním modelem nenaleznete žádný rozdíl, jedinou odlišností je snad jen absence technologie LTE a odnímatelný zadní kryt, pod kterým se nachází pevně přidělaná baterie s kapacitou 2 300 mAh. Díky tomu nabral telefon na hmotnosti o 10 gramů a do šířky narostl o 1,1 mm.

Dvousimkový HTC One se v Británii prodává za částku 495 liber, což je v přepočtu zhruba 17 300 Kč, a údajně by měl postupem času putovat i do jiných koutů Evropy, v České republice se ale oficiálního prodeje zřejmě nedočkáme.

Michael Krahulec

Sledování diskuze
Upozornit na
guest
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments