Domů » Bleskovky » Duet: Minimalistická hra se skvělou hudbou, která vás chytne a nepustí

Duet: Minimalistická hra se skvělou hudbou, která vás chytne a nepustí

Dnes si představíme hru, která rozhodně není nejnovější, ale pozornosti se jí zatím tolik nedostalo. Duet je minimalistický titul, ve kterém ovládáte dvě tečky, se kterými můžete rotovat doprava nebo doleva. S tečkami budete prolétávat připravenými úrovněmi s celou řadou překážek, kterým se s využitím rotace musíte vyhýbat. To je celé a na první pohled se princip může zdát až moc jednoduchý, ale opak je pravdou a připravte se na to, že v dalších levelech bude pěkně přituhovat.

Duet obsahuje několik desítek úrovní, které doplňuje povedený hudební doprovod. Pro Android je hra k dispozici zdarma, ale skrze nákup v aplikaci lze za 55 Kč aktivovat Premium verzi (odstraní se reklamy, odemkne Survival mód, denní výzvy a čtyři bonusové kapitoly). V případě iOS verze si připravte zhruba 62 Kč. Pro Windows Phone oficiální verze hry Duet zatím není k dispozici, vyzkoušet ale můžete tuto kopii za 41 Kč.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

5 komentářů

 1. Grimli (neregistrovaný)

  Jak dlouho si redakce dávala práci s hledáním verze pro Windows Phone? Já minutu a našel jsem tři z nichž nejlepší je asi tato: [odkaz]

  A tato hra je tu už od roku 2013, pozornost by si myslím zasloužily jiné tituly…

  • Vycházel jsem z oficiálních stránek hry, nezaměřoval jsem se na „klony“, nicméně pro úplnost jsem link na vaši verzi do textu doplnil, díky.

  • Grimli (neregistrovaný)

   Njn, přitom sám vývojář má presskit neaktualizovaný a o verzi pro Android tam nic nepíše… [odkaz]

 2. Díky za tip, výborná hra!

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).