Druhý vánoční dárek Vodafonu je tu: speciální karta s neomezeným voláním na půl roku

vodafone predplacene karty 01

V rámci svého adventního kalendáře rozdává Vodafone druhý dárek – uvádí do prodeje speciální limitovanou předplacenou kartu s názvem Vaše karta. Tuto akci lze uplatnit pouze online na webových stránkách operátora a dostupná bude do 31. ledna 2023. Karta stojí 399 korun, vzhledem ke specifikacím jde však o jednorázový poplatek.

Za tuto cenu získá zákazník na celý půlrok balíček neomezeného volání v síti Vodafonu a 1,5 GB dat měsíčně, k tomu navíc 50 korun kreditu do začátku. Po půl roce se balíček automaticky obnoví už za standardních podmínek, takže vyjde na 139 korun měsíčně. Na půlroční kartě tak ušetříte zhruba 430 korun.

vodafone predplacene karty
Nabídka předplacených karet operátora Vodafone – včetně vánočních specialit

Kromě toho se operátor chlubí ještě jednou novinkou v portfoliu svých předplacených karet. Je jí Zlatá karta za 200 korun, která obsahuje 100 korun kreditu a balíček 6 GB dat plus neomezené SMS v síti Vodafonu s 50% slevou na půl roku. To znamená, že zákazník místo 349 korun zaplatí jen 175 korun měsíčně. Každý měsíc si přitom může v samoobsluze Můj Vodafone vyzvednout bonusových 5 GB dat zdarma (celkem tedy za daný obnos dostane celých 11 GB dat).

Autor článku
Jakub Fišer
Novinář, fanoušek moderních technologií, letních měsíců a asijského jídla. Mám rád filmy od Lynche, obrazy od Pollocka, french house a fotbalový klub Arsenal. Ve volném čase hraju na PlayStationu a chodím běhat.

Kapitoly článku