Domů » Bleskovky » Druhá generace náramku Fitbit Force se objeví ještě letos

Druhá generace náramku Fitbit Force se objeví ještě letos

Příslušenství v podobě chytrých hodinek a náramků si získává na stále větší popularitě, s čímž jde ruku v ruce snaha výrobců chrlit neustále nové modely. Podle redaktorů z Evleaks se má svého nástupce brzy dočkat i populární náramek Fitbit Force. Z uniklých snímků si lze všimnout, že společnost hodlá zachovat stávající koncept zaručující maximální jednoduchost, která všechny modely náramků Fitbit charakterizuje.

 

Kromě obligátního krokoměru a počtu spálených kalorií dojde na integraci dalších užitečných funkcí. Budoucí zájemci se tak mohou těšit na tichý budík (silent alarm), který svého majitele probudí za pomoci jemných vibrací. Chybět nemá ani monitoring spánku a přepracované motivační plány. Aktviní běžci naopak ocení možnost sledovat jejich výkon v reálném čase díky integraci jednoduchého displeje.

Za třešničku na dortu můžeme považovat vodotěsnou konstrukci, která v segmentu nositelné elektroniky stále nepatří mezi samozřejmosti. Podrobné statistiky bude možné prohlížet díky mobilní aplikaci pro operační systém Android a iOS. Pokud vás zajímá cena, tak ta by neměl překročit částku 129 USD (přibližně 2 600 Kč bez daně).

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

5 komentářů

 1. Jsem na něj zvědavej, ten původní Force byl údajně stažen z trhu kvůli tomu, že u spousty lidí vyvolával alergickou reakci, přitom u Flexu se nic takového neděje. S Flexem jsem dost spokojený, ale Force rád otestuju až se dostane na český trh, malý stavový displej by nebyl na škodu pokud moc neubere na výdrži baterky.

 2. JJ (neregistrovaný)

  Fandím tomuto typo elektroniky, ale pořád se nemůžu zbavit, že k opravdové použitelnosti jí chybí ještě nějaký ten pátek vývoje, např. je to zařízení jen pro běžce a chodce, ale já raději jezdím na kole, nebo plavu. Určitě by se hodil i měřič tepu atd..

  • EarL (neregistrovaný)

   A ještě chybí náramek pro „pivaře“, co by měřil vypitá piva, kolikrát zvednul ruku a kolik přibral kalorií :D

  • lojzik (neregistrovaný)

   Jeste by mohl merit obvod bricha :D

 3. mlndsk (neregistrovaný)

  Ja sem dlouho vybiral a neni zadny pristroj, ktery by umel vsechno. Nejvice se mym potrebam blizi TOMTOM MultiSport Cardio.

  1) nepotrebuje hrudni pas – tepak to ma opticky

  2) ma GPS – presnou kupodivu

  3) vodotesny – meri i plavani

  4) pripojim Bluetooth Smart veci (kadence apod.)

  5) sync do PC/mobile

  63g, umi cas i datum, jen ta vydrz je u GPS jen 8h :-(

  No a cena, ta je take obludna. Snad jeste zlevni.

  Neumi pocitat kroky, ikdyz se to tam da obsluknout v jenom rezimu (vypnuta GPS), neni to ale tak presna. No a nema alarm, ale to nepotrebuju.

  Pokud bych se drzel kategorie typu Fitbit, tak je jednoznacle lepsi Polar Loop – $100 a ui pripojit tepak a dalsi.

  Fitbitu ujela konkurence o rok.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).