Domů » Bleskovky » Draw Something 2: Kreslení hrou v nové verzi se spoustou vylepšení

Draw Something 2: Kreslení hrou v nové verzi se spoustou vylepšení

Populární hra Draw Something si krátce po svém vydání získala miliony hráčů po celém světě, a není se čemu divit, jelikož princip hraní byl skutečně chytlavý a zároveň zábavný. Hráči si na střídačku malují obrázky podle zadaných slov a následně se snaží uhodnout, jaké slovo má daná kresba charakterizovat. Hrát můžete online s náhodným hráčem nebo přímo se svými přáteli.

   

Draw Something 2 přichází s několika novými nápady, vylepšenými nástroji pro kreslení, databází více než 5 000 nových slov a sociálními funkcemi – se svými kresbami se můžete chlubit ostatním podobně jako to nabízí Instagram. V tuto chvíli je Draw Something 2 dostupná pro iOS ve dvou verzích – bezplatné bez reklam a placené, která žádný reklamní proužek neobsahuje. Brzy by se měla objevit také verze pro Android.

- 
placená verze (0,89 EUR + další nákupy za bonusový obsah přímo v aplikaci)

- 
free verze s reklamou

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. za 0,89EUR to bylo jenom o víkendu :-) Btw: ona je i free verze? Proč jsem teda kupoval tu placenou? :-D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).