Domů » Bleskovky » Dočkáme se levnějšího iPhone? Na internetu kolují fotografie barevných krytů

Dočkáme se levnějšího iPhone? Na internetu kolují fotografie barevných krytů

Poměrně dlouhou dobu se spekuluje o uvedení levnější verze populárního iPhone, avšak dosud jsme se stále nedočkali. Na druhou stranu – podobný scénář tu byl i v případě iPadu mini a proto je zde určitě i nadále naděje, že se iPhonu s nižší cenovkou dočkáme. Na internetu se nyní objevila fotografie zachycující tři barevné varianty zadního krytu spekulovaného zařízení, jmenovitě zelená, červená a žlutá.

 

Ze snímku se dá vyčíst, že použitým materiálem bude oproti dražšímu sourozenci plast. Mluví se také o tom, že kryty budou vyměnitelné, to však jde proti dosavadní filozofii Applu a proto bychom na to příliš nevsázeli. Kdy a zda-li vůbec se dočkáme představení je prozatím velká neznámá a tak nám nezbude, než čekat na další informace. A samozřejmě nemůžeme vyloučit ani možnost, že výše uvedená fotografie jsou podvrhem.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

6 komentářů

 1. Tohle je hrozně levnej materiál už od pohledu. Neříkám, že Apple nevypustí nic laciného, nejspíš ano, konec konců, musí se přizpůsobit poptávce. Ale pochybuju, že by vypustil něco co doslova křičí „jsem levné šméčko“.

  Tohle jsou spíš podle mě nějaké neoriginální čínské kryty.

 2. Martin P. (neregistrovaný)

  Tim Cook prohlásil, že mají jen jeden iPhon a i u toho zůstane.

  Tyhle díly nemusejí být iPhon, ale jak padlo několikrát může to být nějaká čínská kopie ala MyPhony , nebo co je pravděpodobnější novější iPod Touch, který v provedení kterém vycházelo z iPhonu5 už docela dost těžké na použití při sportu.

  I kdyby tohle byly díly skutečně iPhonu nebude to levný iPhon.

  Pokud dnes je IP5 od cca 16500,- do cca 23000,- Ten „levný“ iPhon Lite nebo iPhon Sport bude stát od 12000,- do 16000,- takže stále cenově bude v množině top smartphonů na platformě Anroid

  • David Podzimek

   Dá se to vysvětlit i takto, co řekl: [odkaz]

   Jinak souhlasím „levný“ iPhone bude mít cenovku 299 nebo 399 USD.

  • Tono (neregistrovaný)

   Tak za 12000,- az 16000,- by to bola nepredajna parodia na smartphone.

 3. Spise bych rekl, ze to jsou covery na novy iPhone, ten design je celkem jasny. Cela rada bude ucelena po vzoru iPadu mini, cili zakulacene hrany zespod.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).