Dočkáme se levnějšího iPhone? Na internetu kolují fotografie barevných krytů

Poměrně dlouhou dobu se spekuluje o uvedení levnější verze populárního iPhone, avšak dosud jsme se stále nedočkali. Na druhou stranu – podobný scénář tu byl i v případě iPadu mini a proto je zde určitě i nadále naděje, že se iPhonu s nižší cenovkou dočkáme. Na internetu se nyní objevila fotografie zachycující tři barevné varianty zadního krytu spekulovaného zařízení, jmenovitě zelená, červená a žlutá.

 

Ze snímku se dá vyčíst, že použitým materiálem bude oproti dražšímu sourozenci plast. Mluví se také o tom, že kryty budou vyměnitelné, to však jde proti dosavadní filozofii Applu a proto bychom na to příliš nevsázeli. Kdy a zda-li vůbec se dočkáme představení je prozatím velká neznámá a tak nám nezbude, než čekat na další informace. A samozřejmě nemůžeme vyloučit ani možnost, že výše uvedená fotografie jsou podvrhem.

Martin Pavlović

Externí redaktor SMARTmania.cz, student marketingové komunikace, nadšenec do technologií, analogové fotografie a hudby.

6 komentářů

 1. Fireman (neregistrovaný)

  Tohle je hrozně levnej materiál už od pohledu. Neříkám, že Apple nevypustí nic laciného, nejspíš ano, konec konců, musí se přizpůsobit poptávce. Ale pochybuju, že by vypustil něco co doslova křičí „jsem levné šméčko“.

  Tohle jsou spíš podle mě nějaké neoriginální čínské kryty.

 2. Martin P. (neregistrovaný)

  Tim Cook prohlásil, že mají jen jeden iPhon a i u toho zůstane.

  Tyhle díly nemusejí být iPhon, ale jak padlo několikrát může to být nějaká čínská kopie ala MyPhony , nebo co je pravděpodobnější novější iPod Touch, který v provedení kterém vycházelo z iPhonu5 už docela dost těžké na použití při sportu.

  I kdyby tohle byly díly skutečně iPhonu nebude to levný iPhon.

  Pokud dnes je IP5 od cca 16500,- do cca 23000,- Ten „levný“ iPhon Lite nebo iPhon Sport bude stát od 12000,- do 16000,- takže stále cenově bude v množině top smartphonů na platformě Anroid

 3. gulii (neregistrovaný)

  Spise bych rekl, ze to jsou covery na novy iPhone, ten design je celkem jasny. Cela rada bude ucelena po vzoru iPadu mini, cili zakulacene hrany zespod.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *