Domů » Bleskovky » Nezvyklá úprava HTC One mini: Speciální edice se zlatým krytem

Nezvyklá úprava HTC One mini: Speciální edice se zlatým krytem

Před nedávnem jsme vás informovali o tom, že HTC možná chystá zlatou variantu modelu HTC One v reakci na nedávno představený iPhone 5S. Pokud jste příznivci této barvy, ale více se vám líbí jeho zmenšená varianta One mini, pravděpodobně vás potěší zmínka o limitované Gold edici, jejíž fotografie se nyní objevily na internetu.

  

Jak server GSMArena informoval, nejedná se o úpravu přímo od HTC, ale od specializované společnosti, jejíž jméno bohužel zdroj neuvádí. Zlatá barva v této úpravě je o poznání výraznější, než v případě dříve uniklých snímků zlatého HTC One. Informace o ceně a dostupnosti zdroj rovněž neuvádí.

Původní text: Dočkáme se HTC One ve zlaté variantě? Nasvědčují tomu uniklé snímky

Vypadá to, že HTC One by se po červené a modré variantě mohl dočkat další barvy. Na čínské sociální síti Weibo se objevila fotografie hliníkové šasi ve zlaté variantě. V tuto chvíli nevíme, zda HTC na zlaté verzi pracuje již delší dobu nebo se jedná o fotografii prototypu v reakci na představení zlatého iPhone 5S.

 

Pokud by se zlatá barva HTC One potvrdila, šlo by v pořadí již o pátou barevnou variantu, ve které si uživatelé tento kousek s hliníkovým tělem budou moci pořídit. Doufejme tedy, že se brzy dočkáme oficiálního představení.

 
Ilustrační obrázek

Je ale docela možné, že v HTC pouze experimentují a zlatá verze se nikdy na trh nedostane, snímek totiž klidně může pocházet z vývojového centra, kde jsou podobné experimenty na denním pořádku.

Kde můžete HTC One koupit za nejlepší cenu?

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

4 komentářů

 1. Ať je třeba růžový, prodeje HTC mluví jasně. Musí začít působit na zákazníky trochu důvěryhodněji…

 2. Fonixin (neregistrovaný)

  A nejsou to náhodou snímky z té firmy, která dělá zlaté HTC One už asi 3 měsíce?

  [odkaz]

  • Nejsou, ti nemají přední rámeček ve stejné barvě jako záda. Ta firma, co takto HTC One upravuje, sídlí v Londýně, kde úpravy provádějí… a uniklý snímek pochází z továrny nebo vývojového centra v Číně nebo Tchaj-wanu.

 3. Ta leskla zlata, staci mit 14 dni v práci na stole a hned nebude jako zrdcadlo. Myslim, že zde přemýšlel Apple více.

  Navíc je to krajne nevkusne.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).