Domů » Bleskovky » Dočkáme se bílého Samsungu Galaxy Note 9? Takto by mohl vypadat

Dočkáme se bílého Samsungu Galaxy Note 9? Takto by mohl vypadat

Uživatel Twitteru Evan Blass sdílel render, na kterém je zachycená bílá varianta Samsungu Galaxy Note 9 (recenze). Podle něj mu obrázek poslal nějaký z jeho zdrojů, jeho pravost tak nejde stoprocentně ověřit. I kdyby se však jednalo o podvrh, můžeme si z fotky udělat docela slušnou představu, jak by taková bílá varianta mohla ve finále vypadat. A nutno říci, že bílá edice působí hodně elegantním dojmem.

Bílá barva by Samsungu Galaxy Note 9 rozhodně slušela.
Bílá barva by Samsungu Galaxy Note 9 rozhodně slušela.

Telefon se v Česku oficiálně prodává v modré, černé a nově také měděné barvě. Na zahraničních trzích je dostupná ještě růžová varianta. V nedávné době se spekulovalo o příchodu stříbrného modelu, který by se navíc mohl dostat i na tuzemský trh. Uvidíme, zda se do výčtu přidá i bílá.


Stylový fitness náramek Honor Band 5

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

4 komentáře

  1. NOname (neregistrovaný)

    Bral bych ho hned mam modrý ten je taky bomba ale bílá je bílá nechapu proc stim Samsung prestal uz od s7 ani tuk

  2. SeltinoCZ (neregistrovaný)

    Dočkáme se někdy zase Note s rovným displayem? To by byla teprve bomba……..

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *