Domů » Bleskovky » Samsung chystá stříbrný Galaxy Note 9. Zřejmě se dostane i do ČR

Samsung chystá stříbrný Galaxy Note 9. Zřejmě se dostane i do ČR

První zprávy o existenci stříbrné varianty Samsungu Galaxy Note 9 (recenze) se objevily už v červnu. Týden před oficiálním odhalením telefonu přišla informace, že výrobce s touto barevnou kombinací nadále nepočítá a při premiéře v New Yorku skutečně o stříbrném Note 9 nepadlo ani zmínky.

Samsung Galaxy Note 9 ve stříbrné edici
Samsung Galaxy Note 9 ve stříbrné edici zřejmě zamíří na český i slovenský trh

Nyní je však zase všechno jinak, jelikož na internet unikl render stříbrné verze společně s informacemi o dostupnosti na vybraných trzích. Nejdříve se zdálo, že telefon bude dostupný pouze ve Spojených státech, kde se aktuálně prodává v modré a růžové barvě. Podle nových informací má však Samsung se stříbrnou variantou mnohem větší plány.

Čtyři důvody, proč je Galaxy Note 9 lepší volbou než Galaxy S9+

Kromě Spojených států by se měl stříbrný telefon objevit v dalších třiceti zemích. Tuzemské fanoušky korejské značky potěší především fakt, že podle zahraničního zdroje ve výčtu nechybí Česká republika a Slovensko. Zatím není jasné, kdy se stříbrný Note 9 objeví na pultech obchodů a v jaké paměťové verzi bude dostupný (128 nebo 512GB); cena by však měla zůstat stejná. V současné době se na českém trhu Galaxy Note 9 prodává v modré a černé.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.
Subscribe
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments