Samsung Galaxy Note 9 má novou barvu. Od zítra bude dostupná v ČR

Od zítřejšího dne, tedy od úterý 6. listopadu bude na českém trhu dostupná nová barevná varianta Samsungu Galaxy Note 9 (recenze). Konkrétně jde o měděnou barvu, která má ve stejném zbarvení také ovládací pero S Pen.

Samsungu Galaxy Note 9 v měděné barvě (Copper) bude ale k dispozici pouze v 512GB variantě a zakoupit jej bude možné výhradně ve značkových prodejnách Samsungu nebo skrze oficiální e-shop Samsung.cz. Doporučená cena byla stanovena na 32 499 Kč včetně DPH. Za stejnou cenu se u nás prodává také 512GB Galaxy Note 9 v černé a modré barvě.

Do konce listopadu (nebo do vyprodání zásob) lze při nákupu 512GB verze Galaxy Note 9 navíc zdarma získat 512GB microSD kartu v hodnotě 6 990 Kč. Standardní 128GB verze Galaxy Note 9 se u nás prodává za 25 990 Kč včetně DPH.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.

5 komentářů

 1. Tomáš Štěrba (neregistrovaný)

  Ooo to je super…. To co si Korejci doma neservírují jako běžný výběr, nám sem šupnou jako exkluzivitku před vánocemi.
  Ooo jak jsme ti vděční drahá Koreo.

 2. Carda (neregistrovaný)

  To je tak sexy že si pro ten mobil už běžím :D

 3. Michal121 (neregistrovaný)

  Víte, co je zajímavý, jak se tvar toho telefonu nápadně podobá Sony, která byla přesně za stejnej tvar dislova grilována. Opět se ukazuje, že dvě stejný věci jsou pro někoho odlišný, stačí na ně akorát napsat jinej název.

 4. Michal121 (neregistrovaný)

  32.500 korun českých. No nekup to. Za mín než polovinu je špičková Xperia XZ3

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel