Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy Note 9 má novou barvu. Od zítra bude dostupná v ČR

Samsung Galaxy Note 9 má novou barvu. Od zítra bude dostupná v ČR

Od zítřejšího dne, tedy od úterý 6. listopadu bude na českém trhu dostupná nová barevná varianta Samsungu Galaxy Note 9 (recenze). Konkrétně jde o měděnou barvu, která má ve stejném zbarvení také ovládací pero S Pen.

Samsungu Galaxy Note 9 v měděné barvě (Copper) bude ale k dispozici pouze v 512GB variantě a zakoupit jej bude možné výhradně ve značkových prodejnách Samsungu nebo skrze oficiální e-shop Samsung.cz. Doporučená cena byla stanovena na 32 499 Kč včetně DPH. Za stejnou cenu se u nás prodává také 512GB Galaxy Note 9 v černé a modré barvě.

Do konce listopadu (nebo do vyprodání zásob) lze při nákupu 512GB verze Galaxy Note 9 navíc zdarma získat 512GB microSD kartu v hodnotě 6 990 Kč. Standardní 128GB verze Galaxy Note 9 se u nás prodává za 25 990 Kč včetně DPH.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Tomáš Štěrba
Anonym
Tomáš Štěrba
Offline

Ooo to je super…. To co si Korejci doma neservírují jako běžný výběr, nám sem šupnou jako exkluzivitku před vánocemi.
Ooo jak jsme ti vděční drahá Koreo.

Pipa
Uživatel
Pipa
Offline

Dyť je to jedno, z vrchu vypadají všechny Note 9 stejně a barvu ze spoda přikryje nějakej futrál.

Carda
Anonym
Carda
Offline

To je tak sexy že si pro ten mobil už běžím :D