Domů » Články » Docházka terénních pracovníků pod kontrolou

Docházka terénních pracovníků pod kontrolou

Jedním z docházkových modulů společnosti RON Software je RON Klient. Ten je určen pro společnosti, které zaměstnávají terénní pracovníky a chtějí snadno a s nízkými pořizovacími náklady evidovat jejich docházku.

RON Klient najde uplatnění také ve firmách, které chtějí zaměstnancům poskytnout informace o jejich docházce přímo na vlastních mobilních telefonech. Zaměstnanci si tak mohou přes mobil evidovat např. začátek práce, příjezd k zákazníkovi, odjezd od zákazníka nebo příjezd na centrálu. Každý záznam obsahuje GPS souřadnici, čímž je umožněna kontrola místa, kde byl záznam pořízen. Vedení společnosti takto získá informaci, zda je anebo byl zaměstnanec včas u zákazníka.

RON Klient

Užitečné funkce mobilního klienta

Mezi funkce mobilního klienta patří evidence docházky na mobilním telefonu, plánování dovolené a jiných absencí, prohlížení docházky, monitorování a zobrazování firemních kontaktů.

Funkce evidence docházky umožňuje vložení začátku i konce práce a přerušení pracovní doby, například z důvodu návštěvy lékaře či přestávky. Zároveň je také přidána k uloženému záznamu GPS souřadnice, odkud byl záznam do docházky proveden.

Plánování dovolené a jiných absencí vám umožní přidat do systému požadavek na dovolenou a zobrazí také, zda byla schválena.

Díky další funkci mobilního klienta, prohlížení docházky, získáte přehled výsledků docházky na denní a měsíční úrovni a můžete tak přehledně kontrolovat odpracované hodiny, přesčasy i absence.

Funkce monitorování zobrazí přítomnost zaměstnanců, funkce firemní kontakty vám poskytne seznam zaměstnanců s telefonním číslem a e-mailem. Pouhým proklikem můžete zvolenému zaměstnanci zatelefonovat nebo mu odeslat e-mail.

Aplikace RON Klient volně ke stažení na Google Play

Aplikace RON Klient je určena pro mobilní telefony s operačním systémem Android, je možné ji stáhnout na Google Play. Uživatelé, kteří chtějí aplikaci v mobilu používat, si ji tak mohou zdarma nainstalovat.

V případě aktivního datového připojení pracuje online, v opačném případě se data v telefonu uchovávají a při obnovení datového připojení se odešlou na server. Pro používání modulu bude potřeba jej mít v docházkovém systému aktivován.

RON Klient
RON Klient
Cena: zdarma

RON Software spol. s r.o. byla založena v roce 1992 s cílem vyvíjet aplikační ekonomický software. V současné době tvoří softwarové portfolio firmy produkty zaměřené na oblast řízení lidských zdrojů: RON PORTÁL, RON KLIENT, MZDY, PERSONALISTIKA, DOCHÁZKA, PŘÍSTUPY, JÍDELNA, SKLAD, ZAKÁZKY a MAJETEK.

Společnost RON Software vyvíjí vlastní hardwarové komponenty docházkového, přístupového a stravovacího systému a provádí outsourcing mezd. Více informací o společnosti RON Software a aplikaci RON Klient najdete na www.ron.cz.

PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.