Dobrá zpráva: Sony Xperia M se dočká aktualizace na Android 4.3

Pro majitele smartphonu Sony Xperia M (včetně verze „dual“) máme dobrou zprávu – výrobce pečlivě pracuje na aktualizaci, která nabídne Android ve verzi 4.3. Přesný termín uvolnění zatím neznáme, nicméně ze zahraničních zdrojů vyplývá, že se jako první dočkají zákazníci francouzského operátora SFR a následně se aktualizační balíček bude šířit do dalších zemí.

 

Aktualizace má přinést mírné zrychlení uživatelského prostředí, nové verze multimediálních aplikací Walkman, Album a Filmy), nová témata a lepší správu záložek ve webovém prohlížeči. O tom, zda se tento loňský model v budoucnu dočká updatu na Android 4.4 „KitKat“ zatím nepadlo ani slovo.

Xperia M je stále ještě výbornou volbou pro méně náročné uživatele

Brzy se na trhu objeví nástupce v podobě telefonu Xperia M2, kterou jsme vám představili v tomto článku.

  
Sony Xperia M2

Mrkněte se, kde si Xperii M2 můžete předobjednat za nejnižší cenu?

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

 1. Lukyn (neregistrovaný)

  hurá, tak hlavně ať už to je. kitkat oželím, ale na 4.3 se těším

  • Stanley (neregistrovaný)

   Tak potěší to, i když i 4.2 šlape výborně. Jen je otázka, kdy se to k nám dostane. Zatím poslední aktualizace oficiálně vyšla v listopadu, ale telefon ji nabídl teprve začátkem března.

 2. Štefan (neregistrovaný)

  Zdravím, příští týden si budu kupovat Sony Xperia M, takže ten kupovaný bude mít Android 4.1 (Jelly Bean) a pak by se mě měl aktualizovat na 4.2 nebo 4.3? Díky za odpověď. Štefan.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *