Asphalt 8 Airborne je nově dostupný i pro Windows Phone 8

Aktualizováno 14. listopadu, 00:05

Gameloft pokračuje ve vydávání svých úspěšných titulů na platformě Windows Phone. Zatím posledním přírůstkem ze včerejšího dne je závodní pecka Asphalt 8: Airbone, kterou je na Windows Phone Store možné zakoupit za 21 Kč. Těšit se můžete na celkem 47 vozidel, které budete mít možnost prohánět na devíti tratích. Za tip na bleskovku děkujeme našemu čtenáři Norbertu Chripákovi.

-

Původní článek: Asphalt 8: Airborne je nyní zdarma pro Android a iOS

Asphalt 8: Airborne, jedna z nejúspěšnějších her tohoto roku, je nově na Google Play a App Store zdarma ke stažení. Původní cena rovněž nebyla nijak vysoká (pouze ), nicméně možnost stáhnout si ji zcela zdarma potěší řadu hráčů.

 

Asphalt 8: Airborne je arkádová závodní hra s velkým množstvím závodních bouráků, ve kterých se proháníte na exotických místech po celém světě. S auty můžete nejen závodit, ale i dělat různé kaskadérské kousky. Samozřejmě, hra není tolik realistická jako oblíbený Real Racing 3, ale i tak si při hraní užijete spoustu zábavy.

Hra má velice pěknou a propracovanou grafiku, díky tomu je jízda s vozy Ferrari, Lamborghini, Bugatti velikým zážitkem. Rozhodně doporučujeme vyzkoušet, nebude vás to stát ani korunu.

- -

Autor článku
Michael Krahulec
image/svg+xml
+

Kapitoly článku