Dobrá zpráva: HTC One X brzy dostane update na Sense 5.0

Nadstavba HTC Sense mění Android v telefonech od tchaj-wanského výrobce prakticky k nepoznání. Letošní vlajková loď HTC One (recenze) dostala do vínku jeho novou verzi s číslem 5.0 přinášející opět kompletně přepracované prostředí. HTC One dosud zůstává jediným telefonem, na nemž lze Sense 5.0 oficiálně používat. To by se ale mělo brzy změnit. Jak už jsme avizovali dříve, aktualizaci by mělo dostat několik loňských modelů včetně HTC One X a právě na ten nyní přišla v souvislosti s updatem řeč. 

Mimo přepracovaného prostředí dostane One X také tzv. BlinkFeed, což je obrazovka sdružující obsah zajímavý pro daného uživatele, jako třeba zprávy nebo události ze sociálních sítí. Další novinkou se stane funkce HTC Zoe, která umožňuje různě upravovat pořízené fotografie a výčet samozřejmě nekončí, jelikož Sense 5.0 obsahuje i další porci vylepšení. Bohužel, uvolnění aktualizace zatím není otázka dnů, týdnů a možná ani měsíců. Jakmile však budeme o dostupnosti vědět více, určitě se o tom na SmartManii dočtete.

HTC One X lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku