Domů » Články » Do redakce dorazil HTC TyTN, připravujeme pro vás exkluzivní recenzi !

Do redakce dorazil HTC TyTN, připravujeme pro vás exkluzivní recenzi !

HTC TyTN dorazil do redakce SmartManie !Dnes odpoledne do redakce dorazil špičkový komunikátor HTC TyTN, dříve známý také jako HTC Hermes. Během následujícího týdne toto PocketPC podrobím důkladnému testování a o své poznatky se s vámi podělím v připravované recenzi.

Pokud se chcete na něco ohledně HTC TyTNa zeptat, máte možnost prostřednictvím komentářů nebo našeho diskuzního fóra. Pokud bude v mých silách, rád vám odpovím.

Fotografie HTC TyTNa, společně s Qtekem 9000 a Samsungem i320
1 2

3 4

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

 1. Luckyn (neregistrovaný)

  Pilne pracuj at vime co od tyhle masinky muzem cekat

 2. Dragokazov (neregistrovaný)

  Chtěl bych se zeptat na pár věcí…..někde jsem četl, že u TyTN je vidět víc rastr displeje, a tak se tedy ptám, zda je displej (v jemnosti) lepší nebo horší v porovnání s MPx220. Díky

 3. Jiří Hrma (neregistrovaný)

  Dragokazov: Poslal jsem ti email s nekolika srovnavacimi fotografiemi displeju, snad ti to pomuze
  Dnes jsem s TyTNem vyrazil do terenu udelat nekolik fotek, jakym mi ale bylo prekvapenim, kdyz zacal TyTN stavkovat. Po vyfoceni se misto fotografie na displeji vykreslil uplne cerny obrazek. Nejdrive jsem myslel, ze to je z nedostatku pameti. Tu jsem uvolnil, ale nepomohlo. Vyresil to az master reset, kdy kamerka opet fungovala, ale vydrzela tak 30 fotek a opet ten samy efekt – cerna obrazovka misto vysledne fotky Ze by nejaka SW chybka, delalo to pouze v klasickem rezimu foceni, pri Panorama nebo Sport modu slo fotit dal bez problemu. Snad to vyrobce opravi v novych rom.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *