Domů » Články » Dnes vám v TV pořadu SMARTmania ukážeme Samsung Galaxy A70 (+ soutěž)

Dnes vám v TV pořadu SMARTmania ukážeme Samsung Galaxy A70 (+ soutěž)

Je tu opět úterý a s ním i premiéra v pořadí již sedmého dílu televizního pořadu SMARTmania, ve kterém se věnujeme technologickým novinkám. Dnes si otestujeme druhého nejvybavenějšího zástupce z letošní modelové řady Galaxy A od Samsungu – konkrétně se podíváme na zoubek modelu Galaxy A70, který láká na obří 6,7palcový Super AMOLED displej, tři fotoaparáty na zadní straně a 4500 mAh baterii, se kterou při běžném provozu vydrží nabitý až dva dny.

galaxy a70


A to není všechno, v průběhu celého týdne (od dnešní premiéry do nedělní poslední reprízy) můžete o Samsung Galaxy A70 soutěžit. Dále se podíváme na GameBoy, kterého můžeme považovat za pradědečka herních konzolí. Věděli jste, že právě tohle legendární zařízení před nedávnem oslavilo už 30. narozeniny? :-)

Hardwarové parametry Samsung Galaxy A70
Systém: Android 9.0
Rozměry: 164,3 x 76,7 x 7,9 mm, Hmotnost: 183 gramů
Procesor: Qualcomm Snapdragon 675, octa-core 2x 2,0 GHz, 6x 1,7 GHz
RAM: 6 GB, Interní paměť: 128 GB, Pam. karta:
Displej: Super AMOLED, 6,7", Full HD+, 1080 × 2400 px
Fotoaparát: 32 + 8 + 5 Mpx, f/1.7, Přední kamera: 32 Mpx, f/2.0, Full HD video, HDR režim
Bluetooth: 5.0, Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac, NFC:
Konektor: USB-C
Baterie: 4500 mAh Li-Pol, Rychlé nabíjení:
Bezdrátové nabíjení:

Jak můžete pořad SMARTmania sledovat?

Pokud náhodou nestihnete dnešní premiéru, budete si SMARTmanii moci naladit v repríze ve středu ve 14:30, a případně v neděli v 9:30 a 15:30. Online můžete pořad sledovat přímo na webu Óčko.tv, případně skrze aplikaci pro Android či iOS.

Stylový fitness náramek Honor Band 5

Záznamy všech předešlých dílů najdete na samostatné stránce pořadu. SMARTmanii moderuje Matěj Dvořák, kterého z obrazovek TV Óčko dobře znáte. Matěj stojí také například za projektem Ukaž káru.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. Škoda že jediný kompaktný je A40 ktorá je bohužiaľ po HW stránke dosť ochudobnená. Nemám nejaké väčšie problémy a ale nižší výkon je bohužiaľ cítiť. Fotoaparát by si tiež zaslúžil niečo lepšie a o chybajucom Qi nabíjaní ani nehovorím. Ale tak je to 200€ fon a tak ho aj beriem len mi je ľúto že všetky ostatné sú veľké hovada.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *