Domů » Články » Dnes vám v TV pořadu SMARTmania ukážeme Samsung Galaxy A70 (+ soutěž)

Dnes vám v TV pořadu SMARTmania ukážeme Samsung Galaxy A70 (+ soutěž)

Je tu opět úterý a s ním i premiéra v pořadí již sedmého dílu televizního pořadu SMARTmania, ve kterém se věnujeme technologickým novinkám. Dnes si otestujeme druhého nejvybavenějšího zástupce z letošní modelové řady Galaxy A od Samsungu – konkrétně se podíváme na zoubek modelu Galaxy A70, který láká na obří 6,7palcový Super AMOLED displej, tři fotoaparáty na zadní straně a 4500 mAh baterii, se kterou při běžném provozu vydrží nabitý až dva dny.

galaxy a70

A to není všechno, v průběhu celého týdne (od dnešní premiéry do nedělní poslední reprízy) můžete o Samsung Galaxy A70 soutěžit. Dále se podíváme na GameBoy, kterého můžeme považovat za pradědečka herních konzolí. Věděli jste, že právě tohle legendární zařízení před nedávnem oslavilo už 30. narozeniny? :-)

Hardwarové parametry Samsung Galaxy A70
Systém: Android 9.0
Rozměry: 164,3 x 76,7 x 7,9 mm, Hmotnost: 183 gramů
Čipset: Qualcomm Snapdragon 675, octa-core 2x 2,0 GHz, 6x 1,7 GHz
RAM: 6 GB, Interní paměť: 128 GB, Pam. karta:
Displej: Super AMOLED, 6,7", Full HD+, 1080 × 2400 px
Hlavní fotoaparát:
Druhý fotoaparát:
Třetí fotoaparát: , Přední kamera: 32 Mpx, f/2.0, Full HD video, HDR režim
Bluetooth: 5.0, Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac, NFC:
, GPS:
, Konektor: USB-C
Baterie: 4500 mAh Li-Pol, Rychlé nabíjení:
, Bezdrátové nabíjení:

Jak můžete pořad SMARTmania sledovat?

Pokud náhodou nestihnete dnešní premiéru, budete si SMARTmanii moci naladit v repríze ve středu ve 14:30, a případně v neděli v 9:30 a 15:30. Online můžete pořad sledovat přímo na webu Óčko.tv, případně skrze aplikaci pro Android či iOS.

SMARTmania na TV Óčko (upoutávka)

Záznamy všech předešlých dílů najdete na samostatné stránce pořadu. SMARTmanii moderuje Matěj Dvořák, kterého z obrazovek TV Óčko dobře znáte. Matěj stojí také například za projektem Ukaž káru.

Redakce

Redakční profil SMARTmania.cz. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se nám na e-mail redakce@smartmania.cz.

2 komentářů

  1. Škoda že jediný kompaktný je A40 ktorá je bohužiaľ po HW stránke dosť ochudobnená. Nemám nejaké väčšie problémy a ale nižší výkon je bohužiaľ cítiť. Fotoaparát by si tiež zaslúžil niečo lepšie a o chybajucom Qi nabíjaní ani nehovorím. Ale tak je to 200€ fon a tak ho aj beriem len mi je ľúto že všetky ostatné sú veľké hovada.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).