Domů » Bleskovky » Dnes v 18:30 začíná Google I/O, sledujte s námi živý přenos

Dnes v 18:30 začíná Google I/O, sledujte s námi živý přenos

Zatímco v loňském roce jsme o vývojářskou konferenci Google I/O kvůli koronaviru přišli, letos už je softwarový gigant připraven mnohem lépe. Již dnes v 18:30 našeho času můžete společně s námi sledovat úvodní keynote, na které Google představí vše podstatné, co by mohlo laickou veřejnost zajímat. Na co se můžeme těšit?

google io
Letošní konference Google I/O proběhne ve virtuální podobě

Především to bude kompletní představení Androidu 12, který jsme sice sledovali na průběžně vydávaných preview verzích, nicméně v rámci Google I/O se dočkáme plnohodnotného představení, včetně řady ukázek. Poslední dobou se rovněž spekuluje o vylepšení operačního systému pro chytré hodinky WearOS, který má do svých hodinek nasadit také Samsung.

Google Keynote (Google I/O ‘21) - American Sign Language

Možná se také dočkáme ukázky vlastního procesoru Whitechapel či představení sluchátek Pixel Buds. Co všechno si pro nás Google přichystal, se dozvíme už za pár hodin v živém přenosu, přičemž už během konference pro vás všechny důležité novinky budeme zpracovávat.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).