TOPlist

Displej Galaxy S23 Ultra se prý ihned poškrábe, ukazuje smolař na videu

Displej Samsungu Galaxy S23 Ultra
  • Samsung Galaxy S23 Ultra se chlubí ochranným sklem Gorilla Glass Victus 2
  • Díky němu má telefon odolat pádům až z dvou metrů na tvrdý povrch
  • S odolností proti škrábancům to však prý taková sláva není

Nepříjemné překvapení čekalo na majitele nového Galaxy S23 Ultra, který na Twitteru vystupuje jako @AdamJMatlock. Podle svých slov vyrazil do obchodu s telefonem v kapse. Po návratu domů se zděsil, protože se v horní polovině displeje objevilo 8–10 větších i menších škrábanců.Samsung Galaxy S23 Ultra v bílé barvěNepřehlédněte

Recenze Samsung Galaxy S23 Ultra: masivních 200 Mpx a nekompromisní výbava

Poškozený tvrdí, že zařízení tou dobou používal pouze jeden den a choval se k němu příkladně – asi jako se k novému telefonu chováme všichni. Bohužel nelze ověřit, co poškrábání obrazovky předcházelo. Někteří diskutující pod příspěvkem zmiňují, že mikroskopické škrábance mohly způsobit částečky prachu nebo písku v kapse.

Celá situace však působí minimálně podivně. Velký 6,8″ zobrazovač u Galaxy S23 Ultra totiž kryje sklo Gorilla Glass Victus 2. generace, které dle výrobce odolá pádu z 1 metru na beton a z 2 metrů na asfaltovou silnici. Solidní odolnost potvrzují i nezávislé komplexní testy odolnosti.

Autor článku Jakub Fišer
Jakub Fišer
Novinář, fanoušek moderních technologií, letních měsíců a asijského jídla. Mám rád filmy od Lynche, obrazy od Pollocka, french house a fotbalový klub Arsenal. Ve volném čase hraju na PlayStationu a chodím běhat.

Kapitoly článku