Domů » Bleskovky » Miliardář a král Instagramu Dan Bilzerian má vlastní hru: Zombie striptérky budete kosit po stovkách

Miliardář a král Instagramu Dan Bilzerian má vlastní hru: Zombie striptérky budete kosit po stovkách

Pokud jste pokerový hráč, král Instagramu, miliardář a milovník silikonem vylepšených striptérek, je logické, že časem zatoužíte po vlastní hře. Stejný osud potkal i Dana Bilzeriana, který společně s vývojářským studiem Novasoft představil nový titul s názvem Save Dan. S ohledem na Danovi záliby ve zbraních všeho druhu nelze očekávat nic jiného, než maximální řežbu páchnoucí po tělních tekutinách a milionech vypálených nábojnic. Děj se odehrává v té nejšílenější zombie apokalypse, jakou si vůbec dokážete představit.

Save Dan Official Trailer

Vaším úkolem je kosit stovky nemrtvých protivníků a zároveň tím chránit testosteronem nabitého hrdinu při aktivaci signálních majáků. Jelikož se bavíme o hře, kde hraje hlavní roli Dan Bilzerian, nečekejte okoukané stvůry jako z Dead Triggeru. Ze svých zbraní budete pálit do bikin oděných slečen s poněkud zvláštním stylem make-upu.

Dan Bilzerian

Tím ovšem výčet šíleností nekončí. V palebném arzenálu se totiž objevuje celá plejáda speciálních zbraní, mezi nimiž nechybí například puška stříkající svěcenou vodu či rybářský prut. Jestliže patříte mezi Bilzerianovi fanoušky, povědomí vám budou i dva pomocníci z řad jeho domácích mazlíčků. Do boje tak můžete povolat rozzuřenou kozu Dyja a kocoura Smushball s léčícími schopnostmi.

V průběhu hraní lze nakupovat nové zbraně a vylepšovat ty stávající. S postupným vývojem se odemykají nové lokace zasazené do prostředí nevadské pouště, New Yorku, Havaje či Aljašky. Dostupné jsou aktuálně dvě a další budou přibývat v následujících aktualizacích. Samotná hra nemá ambice aspirovat na titul s nejhezčí grafikou a už vůbec neoslní promyšleným příběhem. Jde o klasickou „záchodovku“, která vás zřejmě po pár minutách přestane bavit. A pokud ne, můžete využít mikrotransakcí k nákupu herní měny, za kterou si odemknete přístup k lepším zbraním a schopnostem.

‎Save Dan
‎Save Dan
Autor: Novasoft
Cena: zdarma+
Save Dan
Save Dan
Autor: Novasoft LLC
Cena: zdarma+

Richard Streit

Redaktor serveru SMARTmania.cz, fanoušek mobilní a výpočetní techniky. Vyznává a aktivně provozuje adrenalinové sporty. Mezi další zájmy patří hudba, příroda a moderní vědy. Jeho velkou vášní je Apple a partnerský web CeskyMac.cz.

5 komentářů

  1. Bude to sice blbost, ale rád bych to vyzkoušel na mojí L640. Odkaz nikde, ale to nevadí. Mám dlouhodobě podporovaný systém, který skoro vůbec nelaguje a celkově jsou hry pro malé děti ????????

  2. Michal (neregistrovaný)

    Pokerový hráč? Spíš pokrový když už.

  3. Martin (neregistrovaný)

    Bože to někdo vážně hrát bude? ne-e zmizne to odtama jak nic.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).