Domů » Bleskovky » Dáma v červeném: Elegantní Xperia Z1 s Androidem 4.4 na nových fotografiích

Dáma v červeném: Elegantní Xperia Z1 s Androidem 4.4 na nových fotografiích

Sony Xperia Z1 byla oficiálně představena na začátku září tohoto roku a od té doby se prodává v bílém, černém a fialovém provedení. Díky webovým stránkám Xperia Guide se můžeme domnívat, že pro nás Sony plánuje i speciální červenou edici. Přestože samotné Sony tuto informaci nikterak nepotvrdilo, snímky vypadají velice důvěryhodně.


Červená Sony Xperia Z1 (recenze a videopohled)

Co je však zajímavé, že na jednom ze snímků lze vidět uvedenou verzi systému Android 4.4.2 „Kitkat“. Je nutné poznamenat, že Sony chystá aktualizaci na „KitKat“ pro tento model v blízké době, proto je možné, že na fotografiích můžeme vidět testovací verzi systému. I kdybychom věřili, že Sony plánuje červenou variantu svojí vlajkové lodě, neexistuje prozatím žádný způsob jak zjistit, kdy a kde se bude tato atraktivní verze prodávat.

   
Na prostředním snímku lze vidět údajnou verzi Androidu 4.4.2 „KitKat“

Michael Krahulec

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).