Sledujte nás na YouTube

Další tisková konference Samsungu: Na konci května se bude mluvit o zdravém životním stylu

Samsung rozeslal novinářům pozvánky na konferenci, jež se bude konat 28. května v San Franciscu v 10:30 místního času (tedy 19:30 času našeho). Je na ní uvedeno, že „Brzy začne nová diskuze o zdraví“. Výrobce nám toho tedy zrovna moc neprozradil a můžeme pouze spekulovat, s čím se vytasí. Samsung již nějakou dobu dodává do telefonů řady Galaxy aplikaci S Health obsahující například krokoměr a u modelu Galaxy S5 (recenze) nalezneme dokonce měřič tepu. Mezi výrobky zaměřené mimo jiné i na zdraví můžeme zařadit také chytrý náramek Gear Fit.

 

Konference se tak může týkat buď těchto zařízení nebo přinést zcela novou produktovou řadu obdobného zaměření. Samsung nicméně má i divizi týkající se zdravotnických produktů a tak není vyloučeno, že případné novinky budou souviset přímo s ní. Upřesňujících informací bychom se měli dočkat brzy a konference samotná se koná za necelé čtyři týdny.

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *