Domů » Bleskovky » Další tisková konference Samsungu: Na konci května se bude mluvit o zdravém životním stylu

Další tisková konference Samsungu: Na konci května se bude mluvit o zdravém životním stylu

Samsung rozeslal novinářům pozvánky na konferenci, jež se bude konat 28. května v San Franciscu v 10:30 místního času (tedy 19:30 času našeho). Je na ní uvedeno, že „Brzy začne nová diskuze o zdraví“. Výrobce nám toho tedy zrovna moc neprozradil a můžeme pouze spekulovat, s čím se vytasí. Samsung již nějakou dobu dodává do telefonů řady Galaxy aplikaci S Health obsahující například krokoměr a u modelu Galaxy S5 (recenze) nalezneme dokonce měřič tepu. Mezi výrobky zaměřené mimo jiné i na zdraví můžeme zařadit také chytrý náramek Gear Fit.

 

Konference se tak může týkat buď těchto zařízení nebo přinést zcela novou produktovou řadu obdobného zaměření. Samsung nicméně má i divizi týkající se zdravotnických produktů a tak není vyloučeno, že případné novinky budou souviset přímo s ní. Upřesňujících informací bychom se měli dočkat brzy a konference samotná se koná za necelé čtyři týdny.

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).