Domů » Bleskovky » Další generace PadFone od Asusu se ukazuje na uniklých snímcích

Další generace PadFone od Asusu se ukazuje na uniklých snímcích

Asus v únoru na MWC v Barceloně ukázal třetí generaci hybridního zařízení PadFone, které nově dostalo označení Infinity. Zařízení nabízelo vysoký výkon a kvalitní zpracování, cena se však vyšplhala na závratných 999 euro (26 tisíc korun). V minulém týdnu došlo k úniků fotografií další generace, která nese označení A86 (předchozí model je A80). Na první pohled vypadá identicky, ale uvnitř by měl být novější procesor, a to Snapdragon 800.

   

Fotografie dále naznačují, že vedle dvířek pro SIM kartu by se mohl nacházet slot pro paměťové karty, jehož absence byla předchůdci vyčítána. Ostatní specifikace zůstávají stejné, díky zachování designu bude starší příslušenství kompatibilní s novějším modelem. Server ePrice dále tvrdí, že čtvrtá generace Padfonu bude na Tchaj-wanu dostupná v druhé polovině září a za nižší cenu než předchůdce. Vzhledem k tomu, že má Asus na příští týden při příležitosti konání veletrhu IFA naplánovanou tiskovou konferenci, nevylučujeme, že se právě zde představení vylepšeného PadFone dočkáme, tak nás nezapomeňte sledovat, ať vám neuniknou žádné důležité novinky.

David Podzimek

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).