Domů » Bleskovky » CyanogenMod 11.0 M6 je k dispozici, autoři chtějí urychlit vydávání nových verzí

CyanogenMod 11.0 M6 je k dispozici, autoři chtějí urychlit vydávání nových verzí

Nové sestavení CyanogenModu 11.0 M6 je na světě. Písmeno M v názvu značí, podobně jako dříve RC (release candidate), že se jedná o téměř finální verzi, která však ještě může obsahovat nějaké chyby. Jedná se tedy o jakéhosi předskokana pro stabilní sestavení, alespoň to takto tvrdí autoři ROM na svém blogu. Změn v této verzi najdeme opravdu hodně (kompletní seznam najdete zde) a pokud CyanogenMod využíváte nebo jej chcete zkusit, můžete si jej pro podporovaná zařízení stáhnout na této stránce. Vývojáři přislíbili, že chtějí vydávat aktualizace pravidelně 14denních intervalech.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

9 komentářů

 1. Od CM7 jsem to neviděl, tak jsem zvědavý až se mi S4ka vrátí ze servisu, kam to až pokročilo:)

  Nevíte, jestli to má nativně UMS?

 2. kedd (neregistrovaný)

  existuje to pro htc one s? seznam zařízení tam je, zdá se mi, nějaký nepřehledný…

  • Uf, myslím že vychází „Jak na počítač“, doporučuji, protože mít potíže s vyhledáváním na stránce v prohlížeči…. Co takhle dát CTRL+F (nebo CZ alternativa CTRL+H?), napsat „one s“ a vidím, že se mi zvýraznil text na 7. řádku od shora se shodou s hledaným výrazem. kódové označení „ville“.

  • kedd (neregistrovaný)

   takto se to právě nevyhledá (nebo aspoň ne v chrome…) „one s“ se objevi az po najeti mysi na text „ville“

 3. po dlouhy dobe sem presel z pa na cm11 a asi na nem i zustanu.ma vic moznosti nastaveni.hlavne sem odstranil navigacni klavesy a ovladam jen pie controlem.parada!

 4. tomas (neregistrovaný)

  Jestli vyjde i na s5ku tak to asi zkusím no

  • Jednou vyjde, ale jak ukazuje např. S4ka, ta je na trhu rok, KitKat je tu půl roku a plácáme se na eMkách… Ještě že G zatím neoznámil něco dalšího, že je ještě důvod se „těšit“ na to nové. Ale strašně se to vleče.

  • grid (neregistrovaný)

   Je Cyanogen je stejnej jak výrobci. Aktualizovat se jim nechce moc.

  • Jarda (neregistrovaný)

   grid (neregistrovaný): Co to meles, mel jsi vubec CM? Snapsot verze (oznacene M) vychazi kazdy mesic, a jsou stabilnejsi nez vetsina aktualizaci od oficialnich vyrobcu.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).