CyanogenMod 11 M9 přináší podporu pro HTC One M8, Sony Xperia Z2 a Xperia Z2 Tablet

Nové sestavení oblíbené alternativní ROM CyanogenMod, postavené na nejnovějším Androidu 4.4, přichází s velkou spoustou nových funkcí a zároveň přidává podporu pro nová zařízení – HTC One M8 (recenze), Sony Xperia Z2 (recenze) a také Sony Xperia Z2 Tablet.

    

Seznam novinek v poslední verzi CyanogenModu si můžete prohlédnout v oficiálním changelogu, jedná se především o opravy bugů společně s přidáním nových nebo vylepšením stávajících funkcí. Z nových funkcí jmenujme například podporu pro vycentrované hodiny, snížení hlasitosti pro připojení sluchátek třetí strany, zamezení nechtěnému odemčení zařízení, inteligentnější filtrování spamu v emailu, vylepšené rychlé nastavení, nové A2DP Bluetooth profily a spousty dalších vylepšení. Návod k instalaci společně se všemi potřebnými soubory ke stažení najdete na oficiálních stránkách CyanogenModu.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentáře

  1. soldanek99 (neregistrovaný)

    lidičky poradte pls…píšou zde,že podporuje htc one m8…ale když to chci instalovat,tak mi to hodi že mam nepodporované zařízení

  2. Salik666 (neregistrovaný)

    Bohuzel…stejne tak ma Sony Xperia Z2…bud davaji autori toho clanku mylnou informaci a nebo to proste nejde pres installer…coz je ale dost hloupe…

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *