Domů » Bleskovky » Cut the Rope 2 pro Android je tu: S novou grafikou a otravnými mikrotransakcemi

Cut the Rope 2 pro Android je tu: S novou grafikou a otravnými mikrotransakcemi

V polovině prosince loňského roku vyšel druhý díl hry Cut the Rope pro zařízení se systémem iOS. Vydání verze pro Android bylo naplánováno na leden, ale nakonec nabralo mírné zpoždění. Od dnešního dne už je Cut the Rope 2 dostupný na Google Play.

Roztomilá grafika i herní principy zůstávájí věrné předchozím dílům – přetrhávat lana, praskat nafukovací balonky, chytře používat přísavky a dělat spousty dalších věcí, které potrápí vaše logické myšlení i hbité prsty, jen abyste nakrmili zelenou postavičku Om Nom lahodnými cukrovinkami dříve, než je snědí pavouci. A to nejlépe tak, aby cukrovinka cestou do jeho nenasytného chřtánu posbírala tři hvězdičky.

Cut the Rope 2 Official Game Trailer - Exclusively on the App Store

Kromě zažitých prvků přínáší hra mnoho čerstvých nápadů: široký svět odehrávající se mimo krabice, spousty nových překážek, nové herní postupy (nutnost pohánět cukroví ve správném směru) a hlavně Nommies – nové Nomovy kamarády, kteří mu pomáhají plnit mise. Každý z nich má určitou vlastnost, bez níž není možné daný úkol splnit. Celkem jich je pět, stejně jako světů, ve kterých se děj odehrává. Hra nabízí celkem 120 levelů, které spolehlivě zabaví na hodně dlouhou dobu.

  

Zatímco verze pro iOS byla placená (20 Kč), pro Android je zdarma, ale najdeme v ní spoustu mikrotransakcí, které se po čase stávají trochu otravné a možná by bylo lepší, kdyby vývojáři zvolili stejný model jako v případě iOS aplikace (ta sice také obsahuje mikrotransakce, ale ne v takové míře). Tak jako tak jde ale o skvělou hru, kterou vám můžeme doporučit.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Diskuze k článku

  1. Calwin (neregistrovaný)

    No popravdě ta android verze vypadá líp daleko víc se mi líbí ty nové side questy(třeba bublinky) a ten otevřený svět snad tento upgarde bude i na iOS

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).