Domů » Bleskovky » Čtyřmi barvami to nekončí. Řada Galaxy S20 nabídne další pestré varianty

Čtyřmi barvami to nekončí. Řada Galaxy S20 nabídne další pestré varianty

Rádi byste se pořídili čerstvě oznámený Samsung Galaxy S20, ale nevyhovují vám představené barevné varianty? V tom případě pro vás možná máme dobrou zprávu – hned několik na sobě nezávislých zdrojů totiž zveřejnilo obrázky, které zachycují modely S20 a S20+ v bílém, modrém a červeném kabátku.

samsung galaxy S20 red blue pink

Bílá, modrá, červená

S příchodem modré a bílé varianty se na základě zákulisních informací počítalo dlouho před oficiálním oznámením modelové řady S20. Bílá varianta s názvem Cloud White už je v současné době dostupná na vybraných trzích včetně Jižní Koreje. Nedávno se objevily také obrázky a rendery tmavě modré varianty, ta však zatím není k dispozici nikde.

Úplnou novinkou je pak sytě červená varianta, která se však měla podle prvotních informací objevit exkluzivně na jihokorejském trhu. Podle čerstvě zveřejněných renderů, a hlavně vyjádření insidera, který na Twitteru vystupuje pod přezdívkou @Sudhanshu1414, se nakonec červená verze s názvem „Aura Red“ podívá také do Evropy. Které barvy (a zda vůbec) se dostanou na český trh, není v současnosti jasné.

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).