Sledujte nás na YouTube

Čtvrtý český operátor se zřejmě bude jmenovat Air Mobile

Dceřiná společnost skupiny PPF s názvem PPF Mobile by ráda vysoutěžila potřebné kmitočty, aby mohla začít fungovat jako čtvrtý český mobilní operátor. Jak informoval server MobilMania.cz s odvoláním na Hospodářské noviny, skupina PPF si registrovala novou ochrannou známku v grafické i kombinované podobě (obě jsou nyní ve stádiu schvalování).

Oficiální název čtvrtého mobilního operátora by měl být Air Mobile, což vzhledem k tomu, že PPF stojí například za Air Bank, dává celkem smysl. Je ale možné, že skupina má v záloze ještě další názvy, nicméně označení Air Mobile se jeví jako celkem logické. Domény airmobile.cz a air-mobile.cz už jsou registrované od května minulého roku, ale přes uvedené kontaktní údaje se nám nepodařilo zjistit, zda je vlastní právě skupina PPF.

Michal Javůrek

Nadšený fanoušek chytrých telefonů, počítačů a automobilů. Lyžař, běžec, plavec a náruživý biker, za každého počasí. Fanoušek metalu, který nepohrdne sklenkou dobrého vína u kvalitního filmu.

Jeden komentář

  1. goodhoko (neregistrovaný)

    To jsem zvědavej jestli jim to moje máme na úřadě schválí :D

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *