Domů » Bleskovky » Čtvrtý český operátor se zřejmě bude jmenovat Air Mobile

Čtvrtý český operátor se zřejmě bude jmenovat Air Mobile

Dceřiná společnost skupiny PPF s názvem PPF Mobile by ráda vysoutěžila potřebné kmitočty, aby mohla začít fungovat jako čtvrtý český mobilní operátor. Jak informoval server MobilMania.cz s odvoláním na Hospodářské noviny, skupina PPF si registrovala novou ochrannou známku v grafické i kombinované podobě (obě jsou nyní ve stádiu schvalování).

Oficiální název čtvrtého mobilního operátora by měl být Air Mobile, což vzhledem k tomu, že PPF stojí například za Air Bank, dává celkem smysl. Je ale možné, že skupina má v záloze ještě další názvy, nicméně označení Air Mobile se jeví jako celkem logické. Domény airmobile.cz a air-mobile.cz už jsou registrované od května minulého roku, ale přes uvedené kontaktní údaje se nám nepodařilo zjistit, zda je vlastní právě skupina PPF.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Diskuze k článku

  1. To jsem zvědavej jestli jim to moje máme na úřadě schválí :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).