Sledujte nás na YouTube

Čtvrtý český operátor se zřejmě bude jmenovat Air Mobile

Dceřiná společnost skupiny PPF s názvem PPF Mobile by ráda vysoutěžila potřebné kmitočty, aby mohla začít fungovat jako čtvrtý český mobilní operátor. Jak informoval server MobilMania.cz s odvoláním na Hospodářské noviny, skupina PPF si registrovala novou ochrannou známku v grafické i kombinované podobě (obě jsou nyní ve stádiu schvalování).

Oficiální název čtvrtého mobilního operátora by měl být Air Mobile, což vzhledem k tomu, že PPF stojí například za Air Bank, dává celkem smysl. Je ale možné, že skupina má v záloze ještě další názvy, nicméně označení Air Mobile se jeví jako celkem logické. Domény airmobile.cz a air-mobile.cz už jsou registrované od května minulého roku, ale přes uvedené kontaktní údaje se nám nepodařilo zjistit, zda je vlastní právě skupina PPF.

Michal Javůrek

Jeden komentář

  1. goodhoko (neregistrovaný)

    To jsem zvědavej jestli jim to moje máme na úřadě schválí :D

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *