Domů » Bleskovky » Závodní hra Cracking Sands nově v bezplatné verzi pro Android

Závodní hra Cracking Sands nově v bezplatné verzi pro Android

Titul jménem Cracking Sands od populárního studia Polarbit byl ve vývoji zhruba jeden rok a nyní se konečně dostává na všechny tři klíčové platformy; jmenovitě Android, iOS i Windows Phone. Princip hry je velmi jednoduchý, nafasujete auto, zbraně a vyrážíte na trať do boje na život a na smrt.

Jedním z hlavních znaků je vysoká míra přizpůsobitelnosti, jelikož prakticky vše na svém vozidle si můžete upravit podle svých představ, a to včetně své postavy. Ti kreativnější z vás si tedy určitě přijdou na své. Již jsme zmínili, že mimo samotné závody hrají velkou roli i zbraně, které vám budou usnadňovat cestu do cíle, ačkoliv to samé platí i pro vaše soupeře.

Zbraní je široká škála, od pozemních min až po těžké kulomety či raketoplány a nutno podotknout, že je vše znatelně těžší, než to může znít. Koho by přestal bavit singleplayer, může vyzvat skutečné hráče pomocí přítomného multiplayeru. Za povšimnutí stojí rozdílné ceny s ohledem na platformu. Nejlevněji si zajezdí majitelé Windows Phone telefonů, a to za 62 Kč, 95 Kč obětují ti, co se rozhodli pro Android. Nejvíce zaplatí majitelé telefonů či tabletů s nakousnutým jablkem na zádech – 123 Kč

- - -

Aktualizováno 18. února

Autoři hry vydali speciální verzi Cracking Sands pro Android, která je na Google Play dostupná zcela zdarma a obsahuje všechny vozy a tratě jako plnohodnotná placená verze. Malý háček v tom ale samozřejmě je, bezplatná verze obsahuje reklamní zprávy a nefungují v ní mikrotransakce, díky kterým jste si například mohli vylepšovat svůj vůz a pořizovat další bonusový obsah do hry. Pro iOS ani Windows Phone zatím takto upravená verze k dispozici není, ale pokud s ní autoři zaznamenají úspěch, nevylučujeme, že se později také objeví.

-
(bezplatná verze)

Martin Pavlović

Externí redaktor SMARTmania.cz, student marketingové komunikace, nadšenec do technologií, analogové fotografie a hudby.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments