Závodní hra Cracking Sands nově v bezplatné verzi pro Android

Titul jménem Cracking Sands od populárního studia Polarbit byl ve vývoji zhruba jeden rok a nyní se konečně dostává na všechny tři klíčové platformy; jmenovitě Android, iOS i Windows Phone. Princip hry je velmi jednoduchý, nafasujete auto, zbraně a vyrážíte na trať do boje na život a na smrt.

Jedním z hlavních znaků je vysoká míra přizpůsobitelnosti, jelikož prakticky vše na svém vozidle si můžete upravit podle svých představ, a to včetně své postavy. Ti kreativnější z vás si tedy určitě přijdou na své. Již jsme zmínili, že mimo samotné závody hrají velkou roli i zbraně, které vám budou usnadňovat cestu do cíle, ačkoliv to samé platí i pro vaše soupeře.

Zbraní je široká škála, od pozemních min až po těžké kulomety či raketoplány a nutno podotknout, že je vše znatelně těžší, než to může znít. Koho by přestal bavit singleplayer, může vyzvat skutečné hráče pomocí přítomného multiplayeru. Za povšimnutí stojí rozdílné ceny s ohledem na platformu. Nejlevněji si zajezdí majitelé Windows Phone telefonů, a to za 62 Kč, 95 Kč obětují ti, co se rozhodli pro Android. Nejvíce zaplatí majitelé telefonů či tabletů s nakousnutým jablkem na zádech – 123 Kč

- - -

Aktualizováno 18. února

Autoři hry vydali speciální verzi Cracking Sands pro Android, která je na Google Play dostupná zcela zdarma a obsahuje všechny vozy a tratě jako plnohodnotná placená verze. Malý háček v tom ale samozřejmě je, bezplatná verze obsahuje reklamní zprávy a nefungují v ní mikrotransakce, díky kterým jste si například mohli vylepšovat svůj vůz a pořizovat další bonusový obsah do hry. Pro iOS ani Windows Phone zatím takto upravená verze k dispozici není, ale pokud s ní autoři zaznamenají úspěch, nevylučujeme, že se později také objeví.

-
(bezplatná verze)

Martin Pavlović

Externí redaktor SMARTmania.cz, student marketingové komunikace, nadšenec do technologií, analogové fotografie a hudby.

12 komentářů

 1. mimonaut (neregistrovaný)

  Jako hra je pěkná, ale trpí takovým tím syndromem „hry pro všechny“.

  V něčem je příliš lehká (oponenti nikdy neujedou daleko, i když člověk udělá řádnou chybu -to je prostě demotivující), asistence v řízení atp.

  V něčem zase moc těžká – ovládání není úplně super přesné a kamera není nejlépe nastavená..

  Mě osobně ta hra na dlouho nevydržela, i když jsem jí dával šanci. Ale možná to není jen můj šálek kávy ;-)

  • Tomáš Slavíček (neregistrovaný)

   Jojo, je to taková hra „vše podle aktuálních trendů“… Ale třeba to nastavení kamery mi také přišlo docela špatné. Technická kvalita nemusí být zárukou dobré hratelnosti :)

  • mimonaut (neregistrovaný)

   Je to tak. Na store se třeba nedávno objevily dvě graficky bezkonkurenční 3D superduper vymazlené topdown střílečky – Guns 4 Hire a Dredd vs. Zombie. A jsou totálně nudné, navíc free2play a člověk neví, kdy po něm hra bude chtít peníze.

   Přijde mi strašná škoda tak vymazlený engine a grafiku zahodit tak stupidní hratelností.. :-(

 2. patrabus (neregistrovaný)

  jen škoda, že to jede v menším rozlišení, jinak je to moc pěkně udělané. Ono, kdo chce hrát, tak má už stejně iOS nebo Droid, na WP je to bída s kvalitníma hrama.

 3. patrabus (neregistrovaný)

  Zatím mě žádný neoslovil, nokia tedy jak jinak:D

 4. Peete (neregistrovaný)

  Tak já jsem si ji koupil(mám WP) ale že bych si nějak stěžoval, říct nemohu v žádném případě. Je pravda, že nejsem žádný náročný hráč. Hra mě občas zabaví a to je přeci účel :-)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel