Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » CPU-Z pro Android je tu: Zjistěte o svém zařízení maximum

CPU-Z pro Android je tu: Zjistěte o svém zařízení maximum

Aplikaci CPU-Z asi není potřeba nijak výrazně představovat. Jedná se o nástroj, který dokáže vypsat obrovské množství informací o zařízení. Velké oblibě se tato aplikace těší na PC a v minulosti i na Windows Mobile; nově autoři vydali verzi pro chytré telefony a tablety s operačním systémem Android ve verzi 3.0 a vyšší.

 

CPU-Z nabízí rychlý přístup ke komplexním informacím o veškerém hardware ve vašem zařízení. Pod čtyřmi záložkami si můžete nechat zobrazit veškeré hodnoty získané z čipsetu (CPU, GPU, architektura…), RAM paměti, úložiště, displeje a desítek dalších položek. Nechybí ani podrobné systémové informace a údaje o akumulátoru. CPU-Z je na Google Play k dispozici zcela zdarma a rozhodně tento sofistikovaný nástroj doporučujeme vyzkoušet, určitě se z něj dozvíte spoustu novinek o vnitřnostech vašeho miláčka.

-

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

 1. Mauik (neregistrovaný)

  taka prkotinka,ale zide sa :) mala by to byt v zaklade androidu :)

  • Royce (neregistrovaný)

   To tam nikdy nedají, protože by se pak lidi dozvěděli, jaký je to žrout paměti i bez aplikací..

  • mceza (neregistrovaný)

   Hlavně by se dozvěděli, co přesně má jejich telefon za střeva. Ono totiž jeden model telefonu má v sobě různé díly od různých výrobců…

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *
Sahifa tracking pixel