Domů » Bleskovky » CPU-Z pro Android je tu: Zjistěte o svém zařízení maximum

CPU-Z pro Android je tu: Zjistěte o svém zařízení maximum

Aplikaci CPU-Z asi není potřeba nijak výrazně představovat. Jedná se o nástroj, který dokáže vypsat obrovské množství informací o zařízení. Velké oblibě se tato aplikace těší na PC a v minulosti i na Windows Mobile; nově autoři vydali verzi pro chytré telefony a tablety s operačním systémem Android ve verzi 3.0 a vyšší.

 

CPU-Z nabízí rychlý přístup ke komplexním informacím o veškerém hardware ve vašem zařízení. Pod čtyřmi záložkami si můžete nechat zobrazit veškeré hodnoty získané z čipsetu (CPU, GPU, architektura…), RAM paměti, úložiště, displeje a desítek dalších položek. Nechybí ani podrobné systémové informace a údaje o akumulátoru. CPU-Z je na Google Play k dispozici zcela zdarma a rozhodně tento sofistikovaný nástroj doporučujeme vyzkoušet, určitě se z něj dozvíte spoustu novinek o vnitřnostech vašeho miláčka.

-

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

  1. taka prkotinka,ale zide sa :) mala by to byt v zaklade androidu :)

    • Royce (neregistrovaný)

      To tam nikdy nedají, protože by se pak lidi dozvěděli, jaký je to žrout paměti i bez aplikací..

    • Hlavně by se dozvěděli, co přesně má jejich telefon za střeva. Ono totiž jeden model telefonu má v sobě různé díly od různých výrobců…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).