Contact-ing: nástroj pro snadnou správu kontaktů

smallNe všem vyhovuje správa kontaktů jakou nabízí Windows Mobile. Někomu se může zdát zdlouhavá, nepřehledná a možná i zbytečně složitá. Především tyto uživatele WM, ale věřím že i spoustu dalších, jistě potěší nová aplikace jménem Contact-ing. 

Contact-ing nabízí jednoduchou a komplexní správu všech Vašich kontaktů. Kontakty zobrazuje na hlavní obrazovce a to hned ve dvou režimech. V prvním režimu, Cotact photos, program umístí kontakty na hlavní obrazovku s fotografiemi, druhý režim, List Mode, vytvoří jen seznam kontaktů. Dále program nabízí filtrování do skupin. Jednoduchým abecedním vyhledáváním snadno a rychle najdete kontakty vašich přátel a hned můžete navštívit jejich webové stránky, snadno jim napíšete e-mail či jim jen zavoláte. Uživatel Contact-ing už si nemusí dělat starosti, že zapomene na něčí narozeniny nebo nějaké důležité výročí, program tyto události zobrazuje a včas je připomene.

Contact-ing je plně kompatibilní s Windows Mobile 5.0, skvěle si ho užijete i na VGA displejích a spustíte ho na většině PocketPC. Další informace naleznete na oficiálních stránkách programu. Demoverzi můžete stahovat v naší Download sekci.

1

2

Zdroj: PocketPCthoughts.com

Autor článku Jiří Hálek
Jiří Hálek

Kapitoly článku