Domů » Články » Contact-ing: nástroj pro snadnou správu kontaktů

Contact-ing: nástroj pro snadnou správu kontaktů

smallNe všem vyhovuje správa kontaktů jakou nabízí Windows Mobile. Někomu se může zdát zdlouhavá, nepřehledná a možná i zbytečně složitá. Především tyto uživatele WM, ale věřím že i spoustu dalších, jistě potěší nová aplikace jménem Contact-ing. 

Contact-ing nabízí jednoduchou a komplexní správu všech Vašich kontaktů. Kontakty zobrazuje na hlavní obrazovce a to hned ve dvou režimech. V prvním režimu, Cotact photos, program umístí kontakty na hlavní obrazovku s fotografiemi, druhý režim, List Mode, vytvoří jen seznam kontaktů. Dále program nabízí filtrování do skupin. Jednoduchým abecedním vyhledáváním snadno a rychle najdete kontakty vašich přátel a hned můžete navštívit jejich webové stránky, snadno jim napíšete e-mail či jim jen zavoláte. Uživatel Contact-ing už si nemusí dělat starosti, že zapomene na něčí narozeniny nebo nějaké důležité výročí, program tyto události zobrazuje a včas je připomene.

Contact-ing je plně kompatibilní s Windows Mobile 5.0, skvěle si ho užijete i na VGA displejích a spustíte ho na většině PocketPC. Další informace naleznete na oficiálních stránkách programu. Demoverzi můžete stahovat v naší Download sekci.

1

2

Zdroj: PocketPCthoughts.com

Jiří Hálek

2 komentářů

  1. Budete to pouzivat? Ja mam WM hlavne kvoli praci s kontaktami, ktora je skutocne vyborna. Neviem si predstavit, ako mam na today 400 kontaktov. Ved len pod M mam skoro 60 ludi…

  2. ja bych to docela uzil, ale muj tel. seznam ma preci jen cca 60 kontaktu. Mit tam 400 kontaktu, tak si myslim, ze to asi moc svizne (s fotkama) behat nebude, ale i tak se mi tahle aplikace libi a jakmile budu mit zase PocketPCcko (a ne Alcatela ) tak ji vyzkousim…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).