Domů » Bleskovky » Clash of Clans: Budovatelská online strategie dorazila na Android

Clash of Clans: Budovatelská online strategie dorazila na Android

Online hry na mobilních zařízeních se těší stále větší pozornosti a pokud se v herním světě alespoň trochu orientujete, určitě vám název Clash of Clans nebude cizí. Jedná se o budovatelskou strategii, kterou můžete hrát s dalšími hráči přes internet.

   

V téhle chytlavé strategii nejen že budujete vlastní vesnici, ale především útočíte na protihráče a reálném čase měříte své síly s ostatními. Jednotlivé budovy můžete vylepšovat, stejně tak vaše bojové jednotky. Hraní vám dále zpestřují všemožné úkoly, které můžete plnit. Jak po několika minutách hraní zjistíte, starat se o takovou vesnici není vůbec jednoduché.

ORIGINAL 2012 CLASH OF CLANS TRAILER!
iOS): http://bit.ly/GemsForYou Download Apps & Get FREE $ Feel Free To Subscribe: http://bit.ly/SUBcoc101 (It’s Free And Helps The Channel!) SHOW YOUR SUPPORT! LEAVE A LIKE ON THE VIDEO :) Want A Personal Base Review? Check This Out: http://bit.ly/FreeBaseReviews - For Today’s Video: We Have The OFFICIAL CLASH OF CLANS TRAILER! That's right! Heres the OFFICIAL HD Trailer!!!! This was the first one that was ever realized! A great little semi - animated trailer! Check it out! ⬇️⬇️101% FREE GEMS⬇️⬇️ ******************************** INSTANT Link (iOS) - http://bit.ly/AutomaticGems [DOWLOADING APPS = $$$] FREE Gem Video (iOS) - http://bit.ly/FastestGEMS [TUTORIAL ON GETTING $$$] FREE Gems For Android - http://bit.ly/AndroidGEMS [TUTORIAL ON GETTING $$$] ******************************** Business Email (INQUIRIES ONLY): ContactHurley@gmail.com Intro Music Info: * http://bit.ly/INTRO-1 * OR * http://bit.ly/INTRO-2 *">

Clash of Clans je titulem, který nabízí zábavu na stovky hodin a rozhodně vás hned tak neomrzí. Autoři hru nabízejí zcela zdarma a po verzi pro iOS je konečně dostupná i pro Android, a podle prvních hodnocení rozhodně stojí za to!

- -

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

5 komentářů

 1. zaslepenec (neregistrovaný)

  Takže zase freemium hra, která beží na pozadí a otravuje popupy. Není nějaka placena alternativa, u které budu mít klid?

 2. Castle clash bude prakticky to samé akorát už to má daleko větší základnu hráčů :))

 3. SW88P (neregistrovaný)

  ahoj Lidicky :) mam tu takovej nabor do clanu czech ‚ startup jsme clan pro zacinajici hrace radi vas podporime valecniky ci radou :) jsme aktivni a stabilni clan ktery ma pevne koreny uz od sesterskeho klanu czech-startup.Takze jestli mate zajem radi vas privitame :) muj nick ve hre je SW88P kdyztak ho pripiste do zadosti.Zatim se mejte :)

 4. enzo5582 (neregistrovaný)

  Zdravím, toto je najväčšia a zároveň najlepšia Facebook stránka ohľadne hry Clash of Clans na Slovensku a Česku ! Budem rád ak sa na ňu pozriete a budete aktívnym odoberateľom informácií. Ďakujem

  [odkaz]

 5. Pleša (neregistrovaný)

  Zvu Vás do nového pohodového Českého klanu pro aktivní, slušné hráče ale i pro teprve začínající. Jsem level 78 a rád začínajícím porádím či poskytnu silnější jednotky do utoku. Jméno klanu: Czech ( erb či znak klanu: na štítu žluto-modré kostičky-šachovnice) Leader: Pleša.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).