Domů » Bleskovky » Chystáte se na KVIFF? Nezapomeňte se stavit na Vodafone pláž

Chystáte se na KVIFF? Nezapomeňte se stavit na Vodafone pláž

Operátor Vodafone jako jeden z hlavních partnerů Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech (KVIFF) nabízí pro všechny návštěvníky festivalu svoji oázu klidu uprostřed rušné pěší zóny a navíc aplikaci Vodafone KVIFF Guide 2019 s kompletním programem a možností rezervace lístků.

Tradiční Vodafone pláž, která se kvůli rekonstrukci stěhuje od Vřídla do Dvořákových sadů, je vyhledávaným místem odpočinku mezi filmovými projekcemi. Návštěvníkům kromě pohody nabídne různé technologické vychytávky, wi-fi zdarma a soutěže o ceny, jako je například legendární červený Vodafone slamák, který každoročně zdobí hlavy návštěvníků festivalových uliček.

Chystáte se na KVIFF? Nezapomeňte se stavit na Vodafone pláž
Chystáte se na KVIFF? Nezapomeňte se stavit na Vodafone pláž

Můžete tu dobít své telefony, načerpat síly pro váš filmový maraton nebo ochutnat italskou zmrzlinu Angelato, a to každý den po dobu festivalu od 10 do 21 hodin. Dovézt vás sem může červený Velotrix, který potkáte na trase mezi hotely Pupp a Thermal.


Vodafone pláž 2019 – mapa
Vodafone pláž 2019 – mapa

Aplikace Vodafone KVIFF Guide 2019

Festivalové nadšence určitě potěší mobilní aplikace Vodafone KVIFF Guide 2019, díky které si vyhledají program kinosálů, podrobnosti o filmech a umožní jim přímou rezervaci vstupenek z telefonu. Uživatelé aplikace tak budou mít po ruce aktuální novinky z místa dění a mapku festivalu. Na Google Play i App Store je aktuálně ještě starší verze aplikace z loňského roku, ale během několika dnů bude aktualizována na nejnovější pro rok 2019 ;-)

Loni Vodafone jako první operátor v České republice předvedl na festivalu živě mobilní síť 5G a i letos návštěvníky čeká ukázka nejmodernějších mobilních technologií.

Roman Hálek

Technologie 21. století mě inspirují a neustále popohání vpřed. Rád o nich píši a ještě radši je všechny zkouším. A pokud zrovna nesedím u klávesnice, s nadšením běhám, nebo se proháním na kole, a s nepatrně menším nadšením dálkově studuji vysokou školu.
avatar
600
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
franěk
Anonym
franěk

Přeložit KVIFF jakko Mezinárodní filmový festival v Karlových Varech nebude asi to pravé ořechové. Možná si to zkusit příště po sobě přečíst.

Derek
Anonym
Derek

Však to není překlad, to je český název a pak zkratka, která se používá, chytráku.