Domů » Bleskovky » Chystá Samsung herní telefon, nebo jde o něco úplně jiného?

Chystá Samsung herní telefon, nebo jde o něco úplně jiného?

Herní telefony jsou synonymem pro vysoký výkon a nové technologie, kterými se nejeden výrobce rád pochlubí. Zatímco v současné době se na hráče zaměřují především firmy jako Nubia se smartphonem Redmagic či Asus se svým ROG Phone, podle spekulací se brzy v tomto segmentu objeví i mnohem větší hráč, konkrétně Samsung.

Asus ROG Phone 5 recenze
Herní smartphony jsou úzkoprofilovými produkty (na fotografii ASUS ROG Phone 5)

Ten si už u Evropského úřadu pro ochranu intelektuálního vlastnictví zaregistroval dva slogany, konkrétně „Activate Fan Mode“ a „Unleash Your Fan Power“. Obě fráze odkazují na aktivní ventilátor, který je doménou výhradně herních telefonů, jež mají tendenci se při zvýšené zátěži více zahřívat. Samsung přitom v aktuálním portfoliu nemá žádný telefon, který by aktivním chlazením disponoval.

galaxy s21 fe 4
Spekulovaná podoba Samsungu Galaxy S21 FE

Je možné, že Samsung těmito slogany odkazuje na herní telefon, který velmi dobře utajuje před světem. Osobně se ale přikláním k jiné interpretaci – slogany se mohou vztahovat k telefonu Samsung Galaxy S21 FE, o němž se už nějakou dobu spekuluje. Ona písmena FE totiž znamenají Fan Edition, k čemuž se zaregistrované slogany poměrně dobře hodí. Na odpověď, která ze spekulací se více zakládá na pravdě, si nicméně budeme muset počkat.

Michael Chrobok

Fanoušek mobilních technologií, amatérský fotograf, příležitostný sportovec a městský cyklista. Ve volném čase rád cestuje, zahraje si hru, nebo se ponoří do světa Zaklínače či Star Treku.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).