Domů » Bleskovky » Samsung Galaxy S21 FE: kdy bude představen a v jakých dorazí barvách?

Samsung Galaxy S21 FE: kdy bude představen a v jakých dorazí barvách?

Fanouškovská edice smartphonu Samsung Galaxy S20 zaznamenala velký úspěch, a tak se nelze divit, že korejský výrobce hodlá na jeho úspěch letos navázat. Podle obvykle spolehlivého informátora Rosse Younga je start její produkce naplánován na červenec letošního roku, což znamená, že k jejímu představení by mohlo dojít v srpnu nebo září.

Minimálně 4 barevné varianty

Samsung pravděpodobně nevyjede ze zajetých kolejí, takže se můžeme těšit na výkonný procesor, solidní displej nebo konkurenceschopné fotoaparáty. Nižší cena pak bude obhajována několika kompromisy, například plastovým tělem, které má být podle Rosse Younga nabízeno v několika atraktivních barvách – šedé, světle zelené, světle fialové a bílé. Je však možné, že variant bude ještě více.

Spekuluje se, že Galaxy S21 FE dostane 6,4“ AMOLED displej s otvorem pro 32MPx selfie kameru, procesor Exynos 2100 nebo Qualcomm Snapdragon 888 a 4500mAh baterii. Design telefonu má být podobný současné vlajkové řadě Galaxy S21.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).