Chcete pracovat chytře a efektivně? Řešením je Super Device (Zařízení+) od Huawei

KV Adjusted 02

Doba se dynamicky mění a s ní i pracovní podmínky a požadavky. Nejnovější trend, který přinesla pandemická situace, je práce odkudkoliv –  z kavárny, na cestách, na chalupě. K tomuto způsobu práce ale většina z nás potřebuje více elektronických zařízení, které musí být ve vzájemném propojení. K tomu slouží i služba Super Device (Zařízení+) od Huawei. Ta umožňuje propojit všechna zařízení do jediného rozhraní a sdílet mezi nimi obsah i funkce. Pomáhá tak uživatelům vytěžit z jejich zařízeních maximum k chytré a efektivní práci.

Pracovat každý den hned s několika zařízeními, to už je pro většinu z nás běžná rutina. Používáme je doma, v autech, nosíme je po kapsách a neobejdeme se bez nich ani v kanceláři. Díky mobilním zařízením se také zcela proměnil náš přístup k práci – jsme výrazně flexibilnější, můžeme být neustále ve spojení, a dokonce spolupracovat s našimi kolegy, klidně z různých koutů světa.

Více zařízení, více starostí?

Tím, že dnes k práci nepoužíváme pouze jediné zařízení, ale hned několik najednou, si umíme usnadnit, ale paradoxně také zkomplikovat, náš život. Stačí si představit běžný pracovní den. Ráno otevřete notebook, odepíšete na e-maily a začnete se připravovat na odpolední prezentaci. Mezitím na telefonu komunikujete s klienty, u toho máte na uších bezdrátová sluchátka a na tabletu si píšete poznámky. Později potřebujete poznámky z tabletu a další soubor z telefonu přesunout do počítače. Nakonec ještě promítnete svou prezentaci na chytré televizi. Ufff… Z obyčejného dne se stal pěkný zmatek.

Dokážete si teď představit, že byste mohli veškerý svůj obsah vytvářet, sdílet, prohlížet na jednom místě nebo třeba využívat funkci jednoho zařízení na displeji jiného? Huawei pro svoje zařízení, které tuto funkci podporují, přesně s takovou možností přichází.

Vše hezky na jednom místě

Super Device, česky Zařízení+, je jednoduše řečeno prostor pro propojení zařízení Huawei, a to jak v rámci obsahu, tak funkcí a aplikací. Rozhraní pro připojení mezi zařízeními je velice intuitivní – aktuálně používané zařízení se vám zobrazuje uprostřed, přičemž ostatní dostupná zařízení ho obklopují. Pro spárování stačí přetáhnout ikonu okolního zařízení do středu a tím se naváže spojení.

Jakmile svůj MateBook spárujete s kompatibilním smartphonem Huawei, Super Device vám umožní na počítači otevřít až tři mobilní aplikace, díky čemuž můžete snadno sdílet soubory a obrazovku na displeji notebooku. Co více, prostřednictvím sdílení můžete aplikace ovládat myší a klávesnicí notebooku, takže například zvládnete rychle a pohodlně odpovídat na zprávy a e-maily, aniž byste museli otevírat telefon. Funkce AI Search vám zase umožní prohlížet a vyhledávat soubory napříč všemi připojenými zařízeními.

Spolehlivý počítač je základ

Začít využívat výhod Super Device (Zařízení+) můžete již dnes, stačí mít po ruce zařízení Huawei. Pokud hledáte ten pravý notebook, se kterým půjde práce od ruky, vybírat můžete například ze dvou čerstvých novinek Huawei.

Jednou z variant je prémiový MateBook X Pro, který vás okouzlí nejen svým luxusním vzhledem a 14,2palcovou dotykovou obrazovkou. Uvnitř se skrývá silný výkon, příjemné pracovní prostředí, schopnost 90W Super Charge nabíjení a rozlišení ve 3,1K.

Variantou střední třídy je pak nový MateBook D 16. Počítač zaujme 16palcovým FullView displejem, 1080p kamerou a mikrofonem s aktivním potlačením šumu pro kvalitní připojení na vaše online schůzky či lehkým kovovým tělem.

Autor článku
PR článek
Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu [email protected]
image/svg+xml
+

Kapitoly článku