Domů » Bleskovky » Chcete jako první v ČR vyzkoušet konzoli NVidia Shield? Navštivte Android RoadShow!

Chcete jako první v ČR vyzkoušet konzoli NVidia Shield? Navštivte Android RoadShow!

Jedinečná série akcí Android RoadShow startuje již tuto sobotu 1. 6. 2013 a SmartMania.cz je hrdým mediálním partnerem. První zastávkou bude Brno, kde se s fanoušky Androidu setkáme v hotelu Holiday Inn. Na všechny návštěvníky čekají atraktivní zařízení, které sem přivezou naši partneři. Můžete si tak vyzkoušet například skvělý HTC One či Samsung Galaxy S4. A co víc – na brněnské Android RoadShow se můžete stát jedněmi z prvních v České republice, kdo si vyzkouší herní konzoli NVidia Shield.

Nebude chybět program jedinečných přednášek – například povídání o optimalizaci služeb od Googlu či porovnání technologií displejů, které nalezneme v mobilních přístrojích. Obrovskou popularitu si loni získal koutek zábavy s našimi Hi-Tech hračkami, který je součástí naší akce i letos, či soutěž o hodnotné ceny.

registraceHome

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).