Domů » Bleskovky » České weby v HTC BlinkFeed: Mějte novinky ze SmartMania.cz přímo na hlavní obrazovce

České weby v HTC BlinkFeed: Mějte novinky ze SmartMania.cz přímo na hlavní obrazovce

Majitelé chytrého telefonu HTC One mohou díky aplikaci HTC BlinkFeed odebírat zajímavé informace a novinky z nejrůznějších zdrojů přímo na hlavní obrazovku. Drobnou komplikací, kterou jsme vytýkali i v recenzi byl fakt, že v nabídce BlinkFeed odběrů byly až doposud pouze zahraniční weby. To se ale mění a české zastoupení společnosti HTC bude postupně do seznamu přidávat i tuzemské servery, které vybrali fanoušci značky v nedávném hlasování.

 
Na hlavní obrazovce stačí kliknout na přehled zpráv a ze zdrojů pod záložkou Technologie vybrat SmartMania.cz

Díky vaší podpoře jsme mezi technologickými servery obsadili 1. místo a je nám milou povinností vám oznámit, že SmartMania.cz je vůbec prvním českým webem, který je skrze HTC BlinkFeed dostupný k odběru. Uživatelé HTC One tak mohou rychle dostávat čerstvé novinky ze světa chytrých zařízení velice snadno a rychle. Postupně se v nabídce objeví i další české weby.

  
Novinky z našeho webu budete moci odebírat přímo na hlavní obrazovku vašeho HTC One

Pokud si chcete SmartManii přidat do odběru skrze HTC BlinkFeed, stačí pouze z hlavní obrazovky otevřít nabídku a z nabízených zdrojů vybrat SmartMania.cz.

 
V detailu si můžete zobrazit další výpis posledních článků

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

4 komentářů

  1. Honza (neregistrovaný)

    Super,přidáno:-) 1*

  2. Paja (neregistrovaný)

    No určitě vyzkouším až bude webů více a bude to mít větší smysl, prozatím zůstávám u custom launcheru.

  3. Mohol by som si pridat do HTC BlinkFeed tento server aj ked som na Slovensku, alebo to ide iba v Cechach?

    • Dobrý den, měl byste jej vidět mezi zdroji i na Slovensku, případně stačí v nastavení BlinkFeed vybrat region „Česká republika“, ale co jsem komunikoval se zástupci HTC, tak by SmartMania.cz měla být vidět i při nastavení regionu „Slovensko“.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).