Domů » Bleskovky » České weby v HTC BlinkFeed: Mějte novinky ze SmartMania.cz přímo na hlavní obrazovce

České weby v HTC BlinkFeed: Mějte novinky ze SmartMania.cz přímo na hlavní obrazovce

Majitelé chytrého telefonu HTC One mohou díky aplikaci HTC BlinkFeed odebírat zajímavé informace a novinky z nejrůznějších zdrojů přímo na hlavní obrazovku. Drobnou komplikací, kterou jsme vytýkali i v recenzi byl fakt, že v nabídce BlinkFeed odběrů byly až doposud pouze zahraniční weby. To se ale mění a české zastoupení společnosti HTC bude postupně do seznamu přidávat i tuzemské servery, které vybrali fanoušci značky v nedávném hlasování.

 
Na hlavní obrazovce stačí kliknout na přehled zpráv a ze zdrojů pod záložkou Technologie vybrat SmartMania.cz


Díky vaší podpoře jsme mezi technologickými servery obsadili 1. místo a je nám milou povinností vám oznámit, že SmartMania.cz je vůbec prvním českým webem, který je skrze HTC BlinkFeed dostupný k odběru. Uživatelé HTC One tak mohou rychle dostávat čerstvé novinky ze světa chytrých zařízení velice snadno a rychle. Postupně se v nabídce objeví i další české weby.

  
Novinky z našeho webu budete moci odebírat přímo na hlavní obrazovku vašeho HTC One

Stylový fitness náramek Honor Band 5

Pokud si chcete SmartManii přidat do odběru skrze HTC BlinkFeed, stačí pouze z hlavní obrazovky otevřít nabídku a z nabízených zdrojů vybrat SmartMania.cz.

 
V detailu si můžete zobrazit další výpis posledních článků

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

4 komentáře

 1. Honza (neregistrovaný)

  Super,přidáno:-) 1*

 2. Paja (neregistrovaný)

  No určitě vyzkouším až bude webů více a bude to mít větší smysl, prozatím zůstávám u custom launcheru.

 3. zedd2000 (neregistrovaný)

  Mohol by som si pridat do HTC BlinkFeed tento server aj ked som na Slovensku, alebo to ide iba v Cechach?

  • Jiří Hrma (neregistrovaný)

   Dobrý den, měl byste jej vidět mezi zdroji i na Slovensku, případně stačí v nastavení BlinkFeed vybrat region „Česká republika“, ale co jsem komunikoval se zástupci HTC, tak by SmartMania.cz měla být vidět i při nastavení regionu „Slovensko“.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *