Domů » Bleskovky » Česká vzdělávací aplikace Lipa Eggs pro děti je k dispozici zdarma

Česká vzdělávací aplikace Lipa Eggs pro děti je k dispozici zdarma

Česká aplikace Lipa Eggs, která zábavnou formou rozvíjí kreativní myšlení u dětí ve věku 4-6 let, je nyní na App Store dostupná zdarma. Hra je součástí systematické a efektivní metody, která pomáhá rodičům učit své děti skutečně správně.

Lipa Eggs si klade za cíl především rozvíjet dětskou kreativitu, jelikož v ní ti nejmenší mohou barvit vajíčka dle zadání a za odměnu si je mohou kreativně ozdobit – třeba přidat oči, ústa nebo nos. Podstatným vzdělávacím prvkem této aplikace je, že některé barvy si dítě musí samo namíchat ze dvou či více barev základní palety.

Původní cena aplikace byla 2,69 EUR a nyní je k dispozici zcela zdarma. Pokud si vaše děti rádi hrají s tabletem, rozhodně by je tento titul mohl zaujmout.

Odkaz na App Store

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Diskuze k článku

  1. Johny (neregistrovaný)

    :D :D :D mixing and matching will lead to some hatching :D tak to mi rozesmálo :D hahaha

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).