Sledujte nás na YouTube

Česká vzdělávací aplikace Lipa Eggs pro děti je k dispozici zdarma

Česká aplikace Lipa Eggs, která zábavnou formou rozvíjí kreativní myšlení u dětí ve věku 4-6 let, je nyní na App Store dostupná zdarma. Hra je součástí systematické a efektivní metody, která pomáhá rodičům učit své děti skutečně správně.

Lipa Eggs si klade za cíl především rozvíjet dětskou kreativitu, jelikož v ní ti nejmenší mohou barvit vajíčka dle zadání a za odměnu si je mohou kreativně ozdobit – třeba přidat oči, ústa nebo nos. Podstatným vzdělávacím prvkem této aplikace je, že některé barvy si dítě musí samo namíchat ze dvou či více barev základní palety.

Původní cena aplikace byla 2,69 EUR a nyní je k dispozici zcela zdarma. Pokud si vaše děti rádi hrají s tabletem, rozhodně by je tento titul mohl zaujmout.

Odkaz na App Store

Michal Javůrek

Nadšený fanoušek chytrých telefonů, počítačů a automobilů. Lyžař, běžec, plavec a náruživý biker, za každého počasí. Fanoušek metalu, který nepohrdne sklenkou dobrého vína u kvalitního filmu.

Jeden komentář

  1. Johny (neregistrovaný)

    :D :D :D mixing and matching will lead to some hatching :D tak to mi rozesmálo :D hahaha

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *