Domů » Bleskovky » Česká logická hra Hexalines pro Windows Phone je dočasně zdarma ke stažení

Česká logická hra Hexalines pro Windows Phone je dočasně zdarma ke stažení

Originální logická puzzle hra HexaLines od Tomáše a Josefa Slavíčka je do 31. července dostupná ke stažení zcela zdarma. Jedná se o kompletní plnou verzi, ve které se nachází 40 herních úkolů a 3 herní plány. HexaLines je svižná logická hra pro jednoho až tři hráče, kterou je možné hrát proti umělé inteligenci, nebo proti přátelům (na jednom telefonu). Cílem je zaplnit co nejvíce potrubí barevnou kapalinou.

Hráči přidávají na plán hexagony, nebo s nimi otáčí. Mohou se i vzájemně ničit; pokud přelijí jednu barvu do druhé, zničí navazující hexagon protihráče. Hra končí, když se zaplní celý herní plán hexagony, nebo když se zneškodní oba protivníci. Ve hře se nachází mnoho zajímavých úkolů, například dohrát hru do 10 sekund, v každém tahu prodloužit kapalinu, nebo dokázat vyhrát hru ve 2 hodiny ráno. Titul je dostupný pro Windows Phone 7, 8 i pro nejnovější Windows Phone 8.1.

Odkaz na WP katalog

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

7 komentářů

 1. WP7? No vida, tak ta platforma stále žije :-)

  • Tomáš Slavíček

   Taky jsme museli udělat dvě verze hry :) WP7 verze je napsaná v technologii XNA, WP8 v MonoGame.

  • strata casu (neregistrovaný)

   Uuuuuplna stratu casu a energie pisat apps pre wp7.

  • Tomáš Slavíček

   Ona ta hra byla vytvořená, když ještě nic jiného jak WP7 nebylo… Mimochodem, máme i verzi pro WM 6.5, také napsanou v úplně jiné technologii :) (XNA tenkrát pro WM ještě nebylo)

 2. k.o.v.b.oj (neregistrovaný)

  Díky za hru – ale nikdy nepochopím, proč není v článku místo odkazu s logem WP,QR kod.

 3. Hra je to perfektní. Jen se přimlouvám za verzi pro android.

 4. Super diky! Kdysi jsem si koupil hru na Windows Mobile, tak jsem rad, ze za ni nemusim platit znova :)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).