Česká logická hra Hexalines pro Windows Phone je dočasně zdarma ke stažení

Originální logická puzzle hra HexaLines od Tomáše a Josefa Slavíčka je do 31. července dostupná ke stažení zcela zdarma. Jedná se o kompletní plnou verzi, ve které se nachází 40 herních úkolů a 3 herní plány. HexaLines je svižná logická hra pro jednoho až tři hráče, kterou je možné hrát proti umělé inteligenci, nebo proti přátelům (na jednom telefonu). Cílem je zaplnit co nejvíce potrubí barevnou kapalinou.

Hráči přidávají na plán hexagony, nebo s nimi otáčí. Mohou se i vzájemně ničit; pokud přelijí jednu barvu do druhé, zničí navazující hexagon protihráče. Hra končí, když se zaplní celý herní plán hexagony, nebo když se zneškodní oba protivníci. Ve hře se nachází mnoho zajímavých úkolů, například dohrát hru do 10 sekund, v každém tahu prodloužit kapalinu, nebo dokázat vyhrát hru ve 2 hodiny ráno. Titul je dostupný pro Windows Phone 7, 8 i pro nejnovější Windows Phone 8.1.

HexaLines for Windows 8 and Windows Phone

Odkaz na WP katalog

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku