Domů » Bleskovky » Červený HTC One míří na český trh, dostupný bude ještě v průběhu července

Červený HTC One míří na český trh, dostupný bude ještě v průběhu července

Společnost HTC dnes potvrdila, že na českém trhu brzy spustí prodej dříve avizované červené varianty svého vlajkového modelu One. V průběhu července bude k dostání ve značkové prodejně HTC v Praze v ulici Na Poříčí a u vybraných prodejců, doporučená koncová cena je však celkem vysoká – 16 999 Kč. Na českém trhu je pro HTC One už také k dispozici aktualizace softwaru na nejnovější Android 4.2.2 s nadstavbou HTC Sense 5.

 
HTC One ve výrazné rudé variantě míří na český trh. Dočkáme se někdy i modré verze?

Aktualizace na nový Android přináší výraznou přizpůsobitelnost uživatelské nadstavby Sense. Umožňuje snadné přeskupování widgetů nebo nové nastavení tlačítka Domů. Upravena je také notifikační lišta, která nabízí 12 rychlých zástupců pro nastavení telefonu. HTC BlinkFeed nově integruje i populární foto a video sociální sítě Instagram. Rozsáhlá aktualizace telefonu dále dodá pokročilejší funkce, jako je zamknutí expozice a zaostření fotoaparátu, schopnost hladce přeskakovat skladby s HTC Music Channel nebo zobrazit procentuální stav baterie v liště.

Přemýšlíte o červeném HTC One? Podívejte se, kde jej seženete za nejlepší cenu!

Zároveň s aktualizací se model One stává prvním HTCpro certifikovaným zařízením. Podle slov HTC je cílem uspokojit potřeby firemních zákazníků a integrovat bezpečné a flexibilní řešení pro IT manažery. Jako první zařízení certifikované HTCpro přináší podnikové funkce, včetně zvýšení bezpečnosti s pokročilým 256bitovým šifrováním, politikou bezpečného hesla a možností vzdáleného odstranění dat. Data jsou chráněna prostřednictvím zabezpečeného síťového připojení přes virtuální privátní sítě (VPN) a zahrnují speciální podporu od společnosti Mocana Corp.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

4 komentářů

  1. Stick (neregistrovaný)

    Kdyby radsi uz dali do prodeje 64GB Black, cekam na nej jak na vanoce!

  2. Miroslav.M (neregistrovaný)

    Za tu kravskou cenu si to nikdy nekoupím. 7 tisíc té ceny dělá ta značka. Být to nějakej očimin tak stoji 7 tisíc.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).