Sledujte nás na YouTube

Čekáte na Huawei nova? Víme kdy a za kolik se u nás začne prodávat

Značka Huawei na začátku září v Berlíně představila novou řadu smartphonů, nese název Nova a obsahuje dvojici modelů s kovovými těly a výbavou spadající do střední třídy. Telefony mají prakticky stejnou výbavu, liší se zejména velikostí úhlopříčky displeje a designem. Pětipalcový model Nova se na náš trh podívá jako první, později by se zde snad měl objevit i větší bráška Nova Plus s 5,5″ panelem. Kompletní hardwarové parametry telefonů najdete v našem katalogu smartphonů.

Doporučená koncová cena smartphonu Huawei Nova byla stanovena na 9 990 Kč včetně DPH, dostupný bude od začátku listopadu ve zlaté, stříbrné a šedé variantě.

Huawei Nova a Nova Plus: Líbivá střední třída zabalená v kovu

Dorazí také modrá varianta Huawei P9

Ve stejný termín výrobce uvede na český trh také novou barevnou variantu svého vlajkového modelu Huawei P9. Novinka v modré barvě má doporučenou koncovou cenu stanovenou na 13 590 Kč včetně DPH.

P9 red&blue

Michal Javůrek

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *