Domů » Bleskovky » Čekáte na Huawei nova? Víme kdy a za kolik se u nás začne prodávat

Čekáte na Huawei nova? Víme kdy a za kolik se u nás začne prodávat

Značka Huawei na začátku září v Berlíně představila novou řadu smartphonů, nese název Nova a obsahuje dvojici modelů s kovovými těly a výbavou spadající do střední třídy. Telefony mají prakticky stejnou výbavu, liší se zejména velikostí úhlopříčky displeje a designem. Pětipalcový model Nova se na náš trh podívá jako první, později by se zde snad měl objevit i větší bráška Nova Plus s 5,5″ panelem. Kompletní hardwarové parametry telefonů najdete v našem katalogu smartphonů.

Doporučená koncová cena smartphonu Huawei Nova byla stanovena na 9 990 Kč včetně DPH, dostupný bude od začátku listopadu ve zlaté, stříbrné a šedé variantě.

Huawei Nova a Nova Plus: Líbivá střední třída zabalená v kovu

Dorazí také modrá varianta Huawei P9

Ve stejný termín výrobce uvede na český trh také novou barevnou variantu svého vlajkového modelu Huawei P9. Novinka v modré barvě má doporučenou koncovou cenu stanovenou na 13 590 Kč včetně DPH.

P9 red&blue

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).