Domů » Články » CeBIT 2006: T-Mobile představí nové MDA Vario 2

CeBIT 2006: T-Mobile představí nové MDA Vario 2

HTC HermesSvětový operátor T-Mobile se na CeBitu chystá přestavit světu nástupce oblíbeného Varia. Je velmi pravděpodobné, že se bude jednat o komunikátor HTC Hermes v jiném krytu. U Varia je asi největší slabinou použitý procesor (i když také není nejhorší), u MDA Varia 2 se můžete těšit rychlejší procesor Samsung S3C2442 na 300 MHz, nebude mu chybět ani podpora UMTS sítí.

Osobně jsem na T-Mobilackou variantu Hermese velmi zvědavý, pokud Vario 2 bude nabízet T-Mobile ve světě, je zde velká pravděpodobnost, že se v průběhu léta toto zařízení objeví i v nabídce českého T-Mobilu.

Přečtěte si také náš článek o chystaných novinkách, které se na CeBitu 2006 zaručeně objeví.

Zdroj: MSmobiles

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

2 komentáře

  1. Jiří Hrma (neregistrovaný)

    Základní cenu bych tipoval tak kolem 16k, vcera jsem psal do Tmobilu, ale zatim neodpovedeli…

  2. Jiří Hrma (neregistrovaný)

    jasný, dám vědět, doručenka o přijetí mého dotazu už mi přišla včera… teď ještě ta odpověd (btw naky na svého jmenovce ,,hrmese,, jak ho komolím docela čekám a pokud ta cena u tmob bude zajímavá, jdu do něj !

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *