Domů » Články » CeBIT 2006: T-Mobile představí nové MDA Vario 2

CeBIT 2006: T-Mobile představí nové MDA Vario 2

HTC HermesSvětový operátor T-Mobile se na CeBitu chystá přestavit světu nástupce oblíbeného Varia. Je velmi pravděpodobné, že se bude jednat o komunikátor HTC Hermes v jiném krytu. U Varia je asi největší slabinou použitý procesor (i když také není nejhorší), u MDA Varia 2 se můžete těšit rychlejší procesor Samsung S3C2442 na 300 MHz, nebude mu chybět ani podpora UMTS sítí.

Osobně jsem na T-Mobilackou variantu Hermese velmi zvědavý, pokud Vario 2 bude nabízet T-Mobile ve světě, je zde velká pravděpodobnost, že se v průběhu léta toto zařízení objeví i v nabídce českého T-Mobilu.

Přečtěte si také náš článek o chystaných novinkách, které se na CeBitu 2006 zaručeně objeví.

Zdroj: MSmobiles

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. Základní cenu bych tipoval tak kolem 16k, vcera jsem psal do Tmobilu, ale zatim neodpovedeli…

  2. jasný, dám vědět, doručenka o přijetí mého dotazu už mi přišla včera… teď ještě ta odpověd (btw naky na svého jmenovce ,,hrmese,, jak ho komolím docela čekám a pokud ta cena u tmob bude zajímavá, jdu do něj !

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).