Domů » Bleskovky » Can Knockdown 3: Neposedné plechovky potřetí (tip na hru)

Can Knockdown 3: Neposedné plechovky potřetí (tip na hru)

Před několika dny jsem na svém smartphonu vyzkoušel zajímavou a graficky vydařenou hru s názvem Can Knockdown 3. Stejně jako předchozí dva díly, mě titul ihned zaujal nejen po grafické stránce, ale i skvěle zpracovanou fyzikou – míčky se odráží od pletiva obtočeném v pozadí, k tomu někdy trefíte i plechovou ceduli s označením, která na něm visí a nebo míček zůstane nehybně stát na dřevěném podstavci, na kterém před chvílí stály desítky plechovek.

  

Hru doporučuji vyzkoušet, třeba při odpolední pauze v práci. Jedná se totiž o titul, kde jako znuděný chlápek v jakýchsi továrnách & fabrikách hrajete klasickou a lehce pochopitelnou hru „hod s míčkem“, přičemž musíte co nejpřesněji trefit co nejvíce plechovek, abyste měli co největší počet bodů. K tomu připočítejte pár chytáků v podobě radioaktivních plechovek, které nesmíte zasáhnout a nebo i takových, které vybuchují, takže tady je zase potřeba dávat pozor na to, abyste je zasáhli, protože jinak přijdete o nějaké ty bodíky navíc, které se vám později budou hodit.

Nezapomeňte, že stále platí pravidlo „čím více, tím lépe“. Ovládání je jednoduché, tahem prstu po displej odpálíte míček a důležité je tedy především správné načasování a zamíření na plechovky. Menu ve hře je přehledné, graficky povedené a snadné k pochopení i bez nějakých pokročilejších znalostí angličtiny.

 

Hru jsem zkoušel na méně výkonném smartphonu ZTE Grand IX a mohu říct, že až na občasné zadrhávání v některých scénách běžela opravdu dobře a na výkonnějších modelech pojede jako po másle.

Can Knockdown 3 je dostupný pro Android a iOS. V případě Androidu je hra zdarma, ale pouze v prvních třech úrovních, další už je nutné odemknout skrze nákup v aplikaci. Pro jablečnou platformu si připravte zhruba 50 Kč za plnou verzi.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Dominik Blatoň

Jeden komentář

  1. cardi (neregistrovaný)

    supa hra .)

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *