Domů » Bleskovky » Can Knockdown 3: Neposedné plechovky potřetí (tip na hru)

Can Knockdown 3: Neposedné plechovky potřetí (tip na hru)

Před několika dny jsem na svém smartphonu vyzkoušel zajímavou a graficky vydařenou hru s názvem Can Knockdown 3. Stejně jako předchozí dva díly, mě titul ihned zaujal nejen po grafické stránce, ale i skvěle zpracovanou fyzikou – míčky se odráží od pletiva obtočeném v pozadí, k tomu někdy trefíte i plechovou ceduli s označením, která na něm visí a nebo míček zůstane nehybně stát na dřevěném podstavci, na kterém před chvílí stály desítky plechovek.

  

Hru doporučuji vyzkoušet, třeba při odpolední pauze v práci. Jedná se totiž o titul, kde jako znuděný chlápek v jakýchsi továrnách & fabrikách hrajete klasickou a lehce pochopitelnou hru „hod s míčkem“, přičemž musíte co nejpřesněji trefit co nejvíce plechovek, abyste měli co největší počet bodů. K tomu připočítejte pár chytáků v podobě radioaktivních plechovek, které nesmíte zasáhnout a nebo i takových, které vybuchují, takže tady je zase potřeba dávat pozor na to, abyste je zasáhli, protože jinak přijdete o nějaké ty bodíky navíc, které se vám později budou hodit.

Can Knockdown 3 - Universal - HD Gameplay Trailer

Nezapomeňte, že stále platí pravidlo „čím více, tím lépe“. Ovládání je jednoduché, tahem prstu po displej odpálíte míček a důležité je tedy především správné načasování a zamíření na plechovky. Menu ve hře je přehledné, graficky povedené a snadné k pochopení i bez nějakých pokročilejších znalostí angličtiny.

 

Hru jsem zkoušel na méně výkonném smartphonu ZTE Grand IX a mohu říct, že až na občasné zadrhávání v některých scénách běžela opravdu dobře a na výkonnějších modelech pojede jako po másle.

Can Knockdown 3 je dostupný pro Android a iOS. V případě Androidu je hra zdarma, ale pouze v prvních třech úrovních, další už je nutné odemknout skrze nákup v aplikaci. Pro jablečnou platformu si připravte zhruba 50 Kč za plnou verzi.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Dominik Blatoň

Nadšenec do psaní, elektroniky a moderních technologií obecně. Milovník Androidu a ladných křivek mobilních telefonů. Působím také jako herní fanatik. Ve volném čase se zabývám koníčky jako fitness, turistika, cestování, jízda na kole, hudba, fotografování a grafika.

Diskuze k článku

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).