Domů » Články » CABviaActiveSync: Instalujte CABy snadno a rychle přímo z PC

CABviaActiveSync: Instalujte CABy snadno a rychle přímo z PC

CABviaActiveSyncNa našem diskuzním fóru se častokrát řešilo, jak instalovat cab soubory do zařízení, zejména nováčci totiž mohou mít s tímto úkonem problémy. To už by ale mělo být minulostí, jelikož je tu freeware utilita CABviaActiveSync. Ta po nainstalování do vašeho počítače přidá do kontextového menu novou položku, díky které CABy jednoduše nainstalujete o vašeho Smartphonu nebo PocketPC.

Na počítače je samozřejmě potřeba mít nainstalovaný i samotný synchronizační nástroj ActiveSync. Program CABviaActiveSync 1.2 stahujte z naší Download sekce.

CabViaAS

Zdroj: MoDaCo

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. Dovoluji si upozornit, že na internetu je již verze 1,4, která by měla být již kompatabilní i s operačním systémem Windows Vista

  2. Vim o tom, ac se v navodu hovori o verzi 1.2, v Download sekci uz nejakou chvili je verze 1.4.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).