Domů » Bleskovky » Buďte rychlí a stáhněte si Runtastic Pro na Windows Phone a iOS zdarma

Buďte rychlí a stáhněte si Runtastic Pro na Windows Phone a iOS zdarma

Pokud rádi běháte, tak vám určitě nemusíme představovat aplikaci Runtastic. Jedná se o jednoho z nejlepších společníků pro běh (ale klidně i pro cyklistiku, bruslení a jakýkoliv jiný sport), který dokáže zaznamenávat vaši trasu, rychlost, spálené kalorie, změny převýšení i srdeční aktivitu z připojeného náramku. Pro zvyšování výkonnosti lze volit různé cíle, překonávat je apod. Aplikace vás rovněž dokáže hlasově motivovat nebo zobrazovat přátelům v reálném čase vaši aktivitu včetně lokality, na níž se právě nacházíte.

    

Runtastic existuje ve dvou verzích, klasické a Pro, přičemž druhá jmenovaná zpřístupní některé funkce, jako podporu náramků pro monitorování tepu nebo sledování vaší (de)hydratace. Zatímco klasická verze je zdarma, verze Pro je zpoplatněna 5 dolary (cca 120 Kč), nyní si ji však mohou majitelé telefonů s Windows Phone a iOS stáhnout zdarma. Doporučujeme neotálet, nabídka je dočasně omezená.

Odkaz na WP katalog Odkaz na Google Play Odkaz na App Store 
Runtastic Pro: Windows Phone (zdarma), Android (138 Kč), iOS (zdarma)

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Johny (neregistrovaný)
Anonym
Johny (neregistrovaný)

Z moji zkušenosti nejlepší aplikace v dané oblasti, mohu jen doporučit, mě se osvědčila jako nejpřesnější a nejméně chybová. Na všech třech platformách je super. Jen zimním, že hlavní výhoda PRO verze není konektivita, ale hlasový asistent, který během sportu informuje o zvolených průběžných výsledcích jako je průměrná rychlost, tempo… Dál myslím že nabízí možnost power songu (motivační hudba když je potřeba) ale to nevim jistě, nevyužívám.

casesik (neregistrovaný)
Anonym
casesik (neregistrovaný)

Jen upozornim ze i na iOS je dnes aplikace zdarma.

Jiří Hrma
Redaktor
Jiří Hrma

Díky za info, v době psaní článku ještě byla placená. Text jsem kolegovi upravil :)