Domů » Bleskovky » Buďte první v ČR, kdo si vyzkouší černou variantu HTC One

Buďte první v ČR, kdo si vyzkouší černou variantu HTC One

#HTCmeetup je koncept nepravidelných setkání fanoušků HTC se zástupci HTC v neformálním prostředí. V pořadí již páté setkání se díky četným prosbám uskuteční v Českých Budějovicích již tento čtvrtek 14. března. Předchozí setkání se konaly v Praze, Plzni a Brně při příležitosti fotbalových zápasů UEFA Europa League a v Bratislavě. Tým HTC s sebou přiveze také k vyzkoušení dva kusy HTC One – ve stříbrné i černé variantě (preview a první dojmy).

Díky limitovanému počtu 15 míst připravila společnost HTC tuto přihlášku. Pozvaní zájemci posléze obdrží email s oficiální pozvánkou.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).