Březen s akčními cenami u Vodafonu a T-Mobile (přehled)

Akční tarify Vodafonu v březnu mnoho uživatelů neosloví. T-Mobile slušné tarify na skladě má, ale musíte si o ně zavolat nebo vyrazit do prodejny.

Vodafone: Sdílené tarify pro rodiny a malé firmy: Sleva 50% za balíčky čísel

U sdílených tarifů Vodafone (se společnými minutami a SMS v ceně paušálu) si lze vzájemně volat a psát zdarma. Na tyto služby Vodafone dlouhodobě poskytuje slevu 50%, např. za 4 čísla zaplatíte 302,5 Kč namísto 605 Kč. K tomu ale musíte přičíst cenu za balíček minut (SMS) s vysokými minutovými sazbami 3,53 až 5,55 Kč. Volání za paušál mezi sebou vyjde jinde levněji nebo zahrnuje všechny účastníky v síti operátora.

Vodafone: Datové tarify pro tablety a notebooky: Sleva 25% (k Fér a sdíleným tarifům)

Vodafone nabízí slevu 25% na datové tarify pro tablety a notebook. Kupříkladu 500 MB stojí po slevě 200 Kč, což ale byla běžná cena počátkem roku. Vazba slev na málo výhodné Férové a sdílené tarify prodejům také nepomůže. Ani rychlost pouhých 20 kbit/s po vyčerpání kvóty dat (FUP) v ceně tarifu.

T-Mobile: Zvýhodnění na webu

V části Volání/Zvýhodnění T-Mobile uvádí například minuty navíc k tarifům S námi. 50 minut za 151 Kč a 200 minut za 403 Kč. Pro srovnání jsme sáhli k ceníku O2: 60 minut je v akci za 105 Kč nebo 300 minut za 355 Kč (souhlasíte-li se zasíláním obchodních sdělení). Ze stejného soudku má být také volání o víkendu za 0,6 Kč/min – když si připlatíte 35 Kč. Výhodné?

-

T-Mobile: Jen po telefonu a osobně

Hledáte-li v březnu u T-Mobile opravdu výhodné tarify pro domácnosti nebo k podnikání, ač existují, v ceníku ani na webu je nenajdete. Získáte je pouze při telefonickém či osobním prodeji. Výjimkou nejsou ani 50%ní slevy. Nemáme proto lepší radu než navštívit prodejnu T-Mobile osobně nebo se poohlédnout po prodejci služeb T-Mobile na internetu a zvednout telefon nebo si nechat zavolat.

Autor článku
Vladimír Stuchlý, Tarifon.cz
image/svg+xml
+

Kapitoly článku