Sledujte nás na YouTube

BLESKmobil rozdává kredit 150 Kč novým zákazníkům

Virtuální operátor BLESKmobil rozdává bonusový kredit v hodnotě 150 Kč všem novým zákazníkům. Získání kreditu zdarma je velmi jednoduché, kupon pro aktivaci bonusového kreditu naleznou čtenáři 3. prosince v novinách BLESK. 

V úterý 3. prosince vyjde na každé titulní straně deníku BLESK kupón s unikátním kódem, který opravňuje majitele nových SIM karet zakoupených a aktivovaných od 3. 12. 2013 do 6. 1. 2014 k získání bonusového kreditu 150 Kč. Bonusový kredit bude zákazníkům připsán na základě sms zaslané dle návodou na kupónu či postupu na stránkách BleskMobil.cz. 

 

Zákazníci si také mohou aktivovat další benefit virtuálního operátora, kterým je výhodné volání za 1 Kč/min na 1 libovolné mobilní číslo vedené u českých poskytovatelů. Aktivace této služby je zdarma a vybrané číslo je možné změnit každý měsíc.

Michal Javůrek

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *