Domů » Bleskovky » BLESKmobil rozdává kredit 150 Kč novým zákazníkům

BLESKmobil rozdává kredit 150 Kč novým zákazníkům

Virtuální operátor BLESKmobil rozdává bonusový kredit v hodnotě 150 Kč všem novým zákazníkům. Získání kreditu zdarma je velmi jednoduché, kupon pro aktivaci bonusového kreditu naleznou čtenáři 3. prosince v novinách BLESK. 

V úterý 3. prosince vyjde na každé titulní straně deníku BLESK kupón s unikátním kódem, který opravňuje majitele nových SIM karet zakoupených a aktivovaných od 3. 12. 2013 do 6. 1. 2014 k získání bonusového kreditu 150 Kč. Bonusový kredit bude zákazníkům připsán na základě sms zaslané dle návodou na kupónu či postupu na stránkách BleskMobil.cz. 

 

Zákazníci si také mohou aktivovat další benefit virtuálního operátora, kterým je výhodné volání za 1 Kč/min na 1 libovolné mobilní číslo vedené u českých poskytovatelů. Aktivace této služby je zdarma a vybrané číslo je možné změnit každý měsíc.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).