Domů » Bleskovky » BLESKmobil překročil hranici 250 000 zákazníků: Rozdává kredit zdarma

BLESKmobil překročil hranici 250 000 zákazníků: Rozdává kredit zdarma

Virtuální operátor BLESKmobil, který využívá infrastruktury sítě O2, se dnes pochlubil překonáním významného milníku. Jeho služeb už využívá přes 250 000 klientů. BLESKmobil spustil své služby 7. listopadu loňského roku. Mety tedy bylo dosaženého poměrně rychle.

 

Dnešním dnem proto virtuální operátor BLESKmobil spouští měsíční akci, v rámci níž za každé dobití kreditu do BLESKmobilu za alespoň 300 Kč získá kterýkoli stávající i nový zákazník jako dárek navíc zdarma kredit v hodnotě 100 Kč. Tento kredit lze využít na volání, zasílání SMS či pro mobilní internet a má platnost 6 měsíců. „Věříme, že naši klienti kredit zadarmo ocení a že akce přispěje k dalšímu rozšíření jejich řad.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

5 komentářů

 1. sdf (neregistrovaný)

  O2, VF, TM, Bleskmobil vsem roste pocet zakazniku a to mel byt uz trh nasycen nechapu, kde se ti dalsi zakaznici stale berou

  • koko (neregistrovaný)

   …až to praskne tak půjde cena akcií telekominukačních společností ke dnu :)

  • Karel (neregistrovaný)

   Protože plno exotů má mnoho karet – většinou k ničemu, kdyby měli jednu, max dvě, ušetřili by – jsou to závisláci.

   Já mám 2 Ufony na nic, jeden Ufoni internet, 1 Vodafone CD, 2 Vodafoni internety, 3 Bleskmobily, O2 Felicii – 1 Blesk nechám propadnout, na 2 Blesky převedu O2 Felicie(mou a mé přítelkyně), Ufoni umřou sami. Ale mám to dobrý, peníze pro zdravotnictví jsou vytunelované, takže pro mě Arnošti nepřijedou. My mobiláci stejně nejsme nebezpeční, ale je nás dost – už víš, kde se zákazníci berou?

 2. Není to sice žádná závratná částka, ale ani takovou „blbou“ stovku jsem za celých 7 let, co jsem byl u Oskara/Vodafone nedostal, takže chválím!

  • Když jsem míval ještě předplacenou kartu, tak jsem takových bonusů od T-Mobile dostal hodně. Ať už bonus za dobití (a to mnohem víc než 100 Kč), tak zejména například volání zdarma, SMS zdarma a podobně.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).